Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Введення

Створений у 1962 році, факультет інженерної Мінас Жерайс - FEAMIG - це національний посилання у викладанні техніки. В даний час коледж пропонує студентів курсів в інженерної геодезії, будівництва та інженерного виробництва і Sensu курсів післядипломної з охорони праці машинобудування, дорожньої техніки, інженерії якості, екологічної інженерії та географічної прив'язки сільській власності ,

Коледж підтримується освітній інститут Candida де Соуза. Інтеграція викладацької, наукової та розширення, FEAMIG надає своїм студентам повну освіту, твердне у науковій, технологічній, адміністративної, гуманістичної, етичної та соціальної знань. Для цього, факультет має наукові програми ініціації, репетиторство, Центр, Навчальний посібник стажування на додаток до курсу та Координаційної ради, який координує роботу вчителів і дати підтримки студентів. Поїзд кваліфіковані фахівці, здатні розробляти ефективні рішення до потреб ринку та суспільства є метою FEAMIG.

У 2009 році була опублікована Визнання Renewal порядок геодезії інженерно курс, в 2012 році, визнання Оновлення порядок виробництва інженерно звичайно. У 2013 році вона була опублікована в постанову дозвіл на експлуатацію ході будівництва, який отримав оцінку 4 по MEC.

Розташування

Розташування
  • Belo Horizonte

    R. Aquiles Lôbo, 524 - Floresta, Belo Horizonte - MG, 30150-160, Brazil, , Belo Horizonte

    Запитання