Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Введення

FMJ - річки Маккензі є закладом вищої освіти, багатопрофільна приватна, мета якого полягає у підготовці людських цінностей висококласні, здатні сприймати і інтерпретувати поточні парадигми, уявіть нові можливості і запропонувати створення альтернативних маршрутів, в особі вимог сучасності.

Інституційна проекту FMJ - річки Маккензі прагне розширити та інновацій за рамки традиційних пропозицій, що відносяться до існуючих сьогоднішніх вищих навчальних закладів. Розширення і потрібно інновації, на основі стандартного школі, є, як орієнтир, розуміння реальності, яка передбачає усвідомлення спільності і, отже, актив знань, не тільки знання, а й критика та житлово-будівельний кооператив.

Ці особливості дозволяють інституційний дизайн вбудовує пробну базу, виробляти нові знання від соціальних умов, що означає, що мають як методу інтеграції навчання / дослідження і міждисциплінарності, і, як принцип, взаємодії з суспільством.

Місія, бачення і цінності

Місія

Навчати людини, створеного за образом Божим, для повного здійснення громадянства, внести свій внесок у розвиток особистості і суспільства через навчання, дослідження і розширення, і культурною, спортивною, соціальної і духовної діяльності, навколишнього середовища реформатської християнської віри.

Вид

Щоб бути визнаним в суспільстві як конфесійної пресвітеріанської установи, благодійні та спільноти профілю, який присвячений божественному і гуманітарних наук; характеризується безперервним прагненні до досконалості в викладацької, наукової та розширення; прагнення до інтегральної формування людського буття, в реформатської віри християнської середовищі.

Цінності та принципи

У особистій поведінці: гідності, характеру, цілісності та mackenzista духу; У міжособистісних відносинах: вірність, взаємна повага, розуміння, чесність і скромність; При здійсненні професійної діяльності: етика, компетентність, креативність, дисциплінованість, відданість і готовність добровільно; У процесі прийняття: пошук консенсусу, справедливості, істини, рівності можливостей для всіх; Відносини між колегіальними органами, підрозділами та департаментами: співпраця, командний дух, професіоналізм і належного зв'язку; Відносини з іншими установами: відповідальність, самостійність і прозорості; У суспільстві: участь і обслуговування для спільноти; І в усі часи, діяти з любов'ю, яка є сукупність досконалості.

Розташування

 • Rio de Janeiro

  R. Buenos Aires, 283 - Centro, Rio de Janeiro - RJ, 20061-003, Brazil, , Rio de Janeiro

  • Rio de Janeiro

   R. Buenos Aires, 283 - Centro, Rio de Janeiro - RJ, 20061-003, Brazil, , Rio de Janeiro

   Запитання