Faculdade Santa Marcelina (FASM)

Faculdade Santa Marcelina (FASM)

Faculdade Santa Marcelina (FASM)

Введення

Зустрічайте FASM

Faculdade Санта Marcelina - АСМ, як установи вищої освіти, має свою основу в галузі вищої освіти Законодавство в Бразилії і, як католик в офіційних документах Церкви на вселенському рівні, особливо в Конституції Апостольської на університети і католицької коледжів в Конституції Апостольської Верховний Понтифік Іоанн Павло II - Керівні принципи та стандарти для католицьких університетів і в документах Міжнародного інституту Сестер святого Марцеліни, щоб розвивати свої християнські освітні заходи, соціальні та культурні. Починаючи з 1929 року, дата його заснування, зіграло свою місію, пріоритети варіант для молодих людей, відкрите для потреб сучасного світу. Було визнано Федеральним Указом 2.708 / 34. Відповідно до чинного законодавства Faculdade Санта Marcelina визнається висновок № 1,043 / 80 і на рівні міністрів Указом № 519 від 31 серпня 1981 року.

АСМ здійснює свою місію формування компетентних фахівців для розвитку наукових, технологічних, мистецьких, культурних, політичних і соціальних заходів.

Вид

Marcelinas, у спілкуванні з мирянами, що спрямовані на забезпечення освіти, культури, охорони здоров'я та передового досвіду соціальної допомоги в дусі сім'ї, заснованої на етичних цінностях, моральних і християнських, наступних ознак часу.

Місія

Перетворити суспільство в світлі Євангелія і науки як інструмент і навколишнього середовища, пропонуючи людська істота навчання в повному обсязі.

Принципи

Віра в Ісуса Христа, за Писанням Гідність людини Лояльність і слухняність Учительство Церкви і Конгрегації Свідок Життя Сім'я дух Твердість і м'якість Етика, правда і прозорість Слідкуйте за ознаками часів Єдність у розмаїтті

Цінності

Дія і споглядання Посвячення і прихильність Прийом і догляд Братське співіснування Співпраця і загін Простота і скромність Справедливість і чесність Консистенція Життя Радість і ентузіазм у служінні Наукового та культурного оновлення Професійна компетентність Стійкість: економічної, соціальної та екологічної

Одиниці

Faculdade Санта Marcelina має два підрозділи: куріпки і Itaquera.

Куріпки

У куріпки, пропонує курси мода, музика, образотворче мистецтво, міжнародні відносини, ступінь бакалавра музики і бакалавра образотворчих мистецтв в. Випускник пропонує Мода і дизайн курси; Дизайн аксесуарів; Духи культура; Популярні пісні: створення, виробництво музики і продуктивність; Навчання і виховання / навчання; Навчальна практика; Скульптура і установка; MBA в стратегії і глобальних ризиків та MBA в бізнес-стратегічного управління.

Itaquera

Починаючи з 1999 року, АСМ також активно бере участь в Східній зоні Сан-Паулу, в Itaquera. У цьому блоці, проводяться медичні курси; Адміністрація; Бухгалтерський облік; Догляд; Харчування; Догляд; Фізіотерапія та медичної радіології технолог. В аспірантурі, вони запропонували Decisorial контролера курси; Управління якістю; Управління бізнес-; Економічний Фінансовий менеджмент компаній; Догляд Інтенсивний догляд; Догляд в неонатології; Акушерський; Дитяча Догляд; Догляд Management Services одиниць; Надзвичайних ситуацій і терміновості; Радіології; Комп'ютерна томографія і магнітно-резонансна; Радіація і здоров'я.

Розташування

Розташування
 • São Paulo

  Unidade Perdizes: Rua Dr. Emílio Ribas, 89 São Paulo | SP Unidade Itaquera: R.Cachoeira Utupanema, 40 São Paulo | SP, , São Paulo

  • facebook
  • twitter
  • youtube
 • São Paulo

  Unidade Perdizes: Rua Dr. Emílio Ribas, 89 São Paulo | SP Unidade Itaquera: R.Cachoeira Utupanema, 40 São Paulo | SP, , São Paulo

  • facebook
  • twitter
  • youtube

Запитання