Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Введення

SENAI технологічний інститут (IST), текстильної та Confection CETIQT SENAI є найбільшим в Латинській Америці центр виробництва знань стосовно до текстильної та швейної виробничого ланцюжка.

Динамічний підключення формується взаємозв'язку галузях освіти, інновацій, прикладних досліджень і технологій дозволяє IST SENAI CETIQT запропонувати текстильної ланцюжка і робить кращі технології, лабораторні послуги, навчання людських ресурсів, консалтингові та інноваційні проекти ,

Високий рівень продуктивності і перетинань цих ліній дії додану вартість один з одним, збільшуючи як покоління і поставку технологічних та інноваційних послуг, орієнтованих на підвищення конкурентоспроможності бразильської промисловості.

МСТ SENAI має CETIQT середовища і повні лабораторії для навчальних цілей і послуг. Його пілот рослини розмножуються промислового виробничого середовища, що робить можливим розробку інноваційних проектів в процесі і продукті, а також сприяння розвитку інтегрованих освітніх проектів. Завжди контролюється вузькоспеціалізованих факультету, утворюють найбільш затребуваних і поважають професіоналів на ринку.

Продуктивність

За кожним успішним бізнесом для ряду перспективних досліджень і розробок, які підтримують не тільки компанії, що входять у виробничому ланцюжку, а й власного продукту в галузі освіти, технічного обслуговування й інновацій.

Освіта

З гнучких освітніх стратегій і технологій інфраструктури передових ІСТ SENAI CETIQT пропонує курси початкової підготовки та безперервної технічного, студентів, розширення і випускник в методах класі та електронного навчання (відстань), з національної мережі обслуговування, через регіональних відділень (РСВ) SENAI в кожній державі, плюс спеціально розроблених та цільових програм на потреби промисловості по всій країні.

Розташування

  • Rio de Janeiro

    R. Magalhães Castro, 174 - Riachuelo, Rio de Janeiro - RJ, 20961-020, , Rio de Janeiro

    Запитання