Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Введення

Найбільший приватний університет Нью-Джерсі, FDU, є некомерційним, неконфесійним закладом із кількома кампусами. Заснований у 1942 році, FDU отримав чотирирічний статус у 1948 році та затвердження як університет у 1956 році.

Університет пропонує понад 100 програм бакалаврату та магістратури, включаючи докторські програми з фармації, сестринської практики, клінічної психології та шкільної психології; і бізнес-школа, акредитована AACSB. Програми здобуття ступеня пропонуються у двох кампусах Нью-Джерсі та у двох місцях FDU за межами США: Wroxton College, Оксфордшир в Англії, та Ванкуверський кампус, Британська Колумбія, Канада.

Понад 12 000 студентів денної та заочної форми навчання навчаються за якісними професійно-орієнтованими програмами за розкладом, адаптованим до їхніх потреб — днями, вечорами та вихідними.

Навчальна програма відображає місію глобальної освіти та основу національно відомого ядра.

Місія

Університет Ферлі Дікінсона є центром академічної передовості, який займається підготовкою громадян світу через глобальну освіту. Університет прагне надати студентам міждисциплінарне, міжкультурне та етичне розуміння, необхідне для участі, лідерства та процвітання на глобальному ринку ідей, комерції та культури.

Зобов'язання

Заява Університету Фейрлі Дікінсона щодо різноманітності, справедливості та інклюзивності

Основою своєї місії, бачення та основних цінностей Університет Фейрлі Дікінсон (FDU) прагне створювати та розвивати різноманітне, справедливе та інклюзивне середовище в кампусі, яке сприяє взаємній повазі та розумінню між студентами, викладачами, персоналом, адміністрацією та випускниками.

FDU охоплює культуру відкритості, різноманітності думок і культурного самовираження. Університет заохочує різноманітні перспективи для збагачення освітнього досвіду для університетської спільноти. FDU наголошує на розумінні культурного досвіду та перспектив, культивуючи шанобливе спілкування між членами спільноти FDU.

Університет зосереджений на забезпеченні того, щоб студенти, викладачі, співробітники, адміністрація та випускники процвітали особисто та професійно в глобальному середовищі, щоб кинути виклик і відкинути расовий розкол, упередження, системні привілеї та гноблення. З цією метою FDU не допускає дискримінації чи упередженості на основі раси, релігії, гендерної ідентичності/вираження, сексуальної орієнтації, статі, статусу здібностей, віку, національності та соціально-економічного класу.

Історія

Університет Ферлі Дікінсона, заснований у 1942 році доктором Пітером Саммартіно та його дружиною Сільвією (Саллі), став найбільшим приватним університетом Нью-Джерсі. Сьогодні понад 11 500 студентів із 32 штатів і 72 країн навчаються у двох кампусах університету на півночі Нью-Джерсі та його міжнародних кампусах у Врокстоні, Англія, та Ванкувері, Канада. Починаючи з дворічного молодшого коледжу, Fairleigh Dickinson розширив до чотирирічної навчальної програми в 1948 році, щоб задовольнити потребу у вищій освіті в північному Нью-Джерсі. У 1954 році була запропонована перша аспірантура, ступінь магістра з ділового адміністрування, і Бергенський молодший коледж був придбаний як другий кампус, нині Метрополітен Кампус. У 1956 році Фейрлі Дікінсон отримала статус університету, а через рік у Медісоні було придбано маєток Вандербільта-Твомблі площею 178 акрів, який став третім кампусом, нині Кампус Флорем.

FDU став першим американським університетом, який володів кампусом в Англії, коли він придбав Wroxton College у Трініті-коледжу Оксфордського університету. Коледж Wroxton, відкритий у 1965 році, пропонує американським студентам курси магістратури та бакалаврату, а також багатий культурний досвід. Коледж Рокстон, який раніше був абатством XIII століття, тепер є чудово відреставрованим і модернізованим особняком епохи Якова. У 2007 році FDU розпочав заняття у Ванкувері, Британська Колумбія, Канада.

FDU продовжує свою відданість розширенню глобальних горизонтів і сприянню кращому міжнародному взаєморозумінню. У 2000 році Опікунська рада прийняла цілеспрямовану місію FDU: підготувати студентів до світового громадянства через глобальну освіту.

Кожен із кампусів університету має унікальний характер і життєву силу. Студенти отримують вигоду від навчання в універсальному університеті, який пропонує широкий спектр програм і курсів, але вони також насолоджуються атмосферою тепла та особистої уваги, як правило, у набагато менших закладах.

Сьогодні FDU пропонує понад 100 освітніх програм на рівнях асоціації, бакалавра, магістра та доктора. Широкий спектр пропозицій у поєднанні з глибиною та досвідом викладачів робить Університет Ферлі Дікінсона готовим служити громадянам Нью-Джерсі та за його межами.

Стовпи FDU

Стовпове товариство Університету Фейрлі Дікінсон було засновано в 2001 році президентом Майклом Адамсом, щоб відзначити тих виняткових людей, які з часом зробили надзвичайний внесок у характер і якість університету, його спільноти та культури.

Нагорода

Вручення чека на 1000 доларів США, що вручається на Конвокації щоосені. Ванкуверські лауреати отримають свою нагороду під час вечері перед відкриттям у Ванкувері. Ім'я одержувача наноситься на індивідуальну табличку — вручається одержувачу. Значок FDU присуджується кожному одержувачу. Крім того, отримувачів Pillar запрошують взяти участь у церемонії вручення дипломів для своїх відповідних кампусів.

Критерії

 • Особа, яка працює у FDU на невикладацькій посаді принаймні десять років і в ранзі нижче помічника віце-президента, асоційованого віце-президента або віце-президента.
 • Особа демонструє глибоке розуміння місії та історії FDU.
 • Особа сприяє ввічливості на кампусі.
 • Людина служить зразком для наслідування для інших співробітників ФДУ та студентів.
 • Особа демонструє високий рівень турботи про студентів та інших членів університетської спільноти.
 • Особа повинна брати активну участь у спільноті FDU поза межами його/її конкретних вимог до роботи.

Процес

Навесні кожного навчального року Управління кадрів готує листа до спільноти FDU, в якому перераховує критерії для нагородження, закликає до висунення кандидатур і встановлює опублікований кінцевий термін.

Студентам та аспірантам висувати кандидатури не дозволяється.

Номінанти повинні працювати у FDU не менше трьох років.

Кандидатури повинні подаватися індивідуально з рекомендацією. Групові петиції не приймаються.

Заохочується повторне висування попередніх номінантів, які раніше не були обрані, але все ще мають право.

За відсутності достатньої кількості кандидатів комітет може отримати доступ до попередньої групи кандидатів за останні два роки.

Теперішнім кваліфікованим членам Pillar Society буде дозволено подати одну кандидатуру. Усі поточні одержувачі основної ланки після підвищення до рангу помічника віце-президента, асоційованого віце-президента або віце-президента збережуть свою посаду основної, але їх буде вилучено з процесу призначення та виборів.

Кандидатури будуть передані до Управління людських ресурсів і перевірені на відповідність критеріям прийнятності, згаданим вище.

Управління людських ресурсів надасть активним членам Pillar Society копії всіх прийнятних форм висунення, а також форму для голосування. Члени отримають вказівки повернути бюлетені для голосування до відділу кадрів.

Управління людських ресурсів визначатиме результати, вибираючи не більше одного одержувача з кожного великого кампусу Нью-Джерсі та Кампусу Ванкувера, і відповідним чином зв’яжеться з Офісом президента, відділом операцій та комунікацій університету.

Оголошення та вручення нагород Pillar

Кожному нагородженому буде надіслано лист за підписом президента університету. Імена пересилаються старшому віце-президенту з операцій для включення в програму скликання та сценарії, а також виконавчому директору кампусу Ванкувера для включення в програму вечері перед відкриттям. Імена разом із номінаціями пересилаються до Управління комунікацій для розробки цитати на 100-200 слів, яка буде зачитана на скликанні в Нью-Джерсі або на вечері перед початком роботи у Ванкувері. Копії всіх кандидатур будуть передані до Офісу президента для конфіденційного зберігання протягом двох років. Лауреат повинен переглянути цитати перед презентацією. ПРИМІТКА: Старший віце-президент з операцій читає цитату; Президент вручає нагороду. Одержувачам рекомендується зробити коротку (50 слів) заяву про прийняття. Управління людських ресурсів залишає за собою право періодично переглядати процедури та надавати рекомендації Офісу президента.

Особливості кампусу

Один університет. Чотири кампуси. І онлайн.

Кампусне життя в Університеті Фейрлі Дікінсона не схоже на будь-який інший університет. FDU пропонує захоплюючі та різноманітні враження для студентів незалежно від їхніх інтересів. Студенти можуть вибирати з двох різних кампусів у Нью-Джерсі, унікальних можливостей за кордоном і широкого спектру онлайн-пропозицій.

Кампус Флорем

 • FDU має два головних кампуси в Сполучених Штатах. Кампус Флорем в окрузі Морріс, штат Нью-Джерсі, є ідеальним студентським середовищем. Столітній маєток Вандербільта-Томблі, територія, розроблена Фредеріком Лоу Омстедом, сильна програма студентського життя, а також традиційні зручності та заходи роблять Флорхем місцем, про яке мріють люди.

Метрополітен Кампус

 • Метрополітен-кампус у Тінеку, штат Нью-Джерсі, навпаки, — це динамічне, професійно орієнтоване середовище в передмісті, яке живиться енергією сусіднього Нью-Йорка та обслуговує поєднання студентів, які живуть і їздять на роботу. Багато ділових, професійних, наукових і медичних програм FDU — магістратури та студентів — базуються тут.

Кампус Ванкувера

 • Найновіший кампус університету відкритий у 2007 році у Ванкувері, Британська Колумбія, і в ньому навчаються студенти та викладачі з усього світу. Ванкуверський кампус пропонує студентам одну з небагатьох можливостей отримати диплом американського коледжу під час навчання в Канаді.

Врокстонський коледж

 • Британський кампус FDU, Wroxton College, пропонує студентам можливість навчатися за кордоном в інтенсивному середовищі. Рокстон розташований у самому центрі сільської місцевості Англії, але все ще лише за 70 миль від Лондона. FDU також пропонує широку програму навчання за кордоном і співпрацює з іншими навчальними закладами США.

Інтернет-програми

 • У рамках своєї глобальної освітньої місії FDU включив онлайн-програми отримання дипломів у свій підхід до викладання та навчання. Наші онлайн-програми, створені для того, щоб допомогти працюючим професіоналам повністю розкрити свій потенціал, пропонують зручний спосіб отримати повноваження, необхідні для процвітання.

  Рейтинги

  Університет Ферлі Дікінсона пишається багатьма визнаннями, які він отримує на регулярній основі. Нижче наведено кілька останніх моментів.

  • Університет Ферлі Дікінсона займає 14 місце в рейтингу найкращих шкіл на півночі за версією US News & World Report Best Colleges 2023. Університет також посідає US News серед найкращих регіональних університетів на півночі (№63). Крім того, бакалаврські програми університету з бізнесу, інформатики та інженерії були названі одними з найкращих у країні. Університет займає 41 місце в рейтингу найкращих коледжів для ветеранів серед регіональних університетів на півночі та серед найкращих у сфері соціальної мобільності (№28).
  • Програми магістратури Університету Фейрлі Дікінсона з медсестринства (магістерська та DNP), заочна MBA, зв’язки з громадськістю та психологія визнані одними з найкращих у країні за рейтингом Grad School Rankings від US News & World Report (2022).
  • Університет Фейрлі Дікінсон входить до числа «Найкращих коледжів Америки» за версією журналу Forbes (2022).
  • Університет Ферлі Дікінсон був названий журналом Money серед «Найкращих коледжів за ваші гроші 2020». FDU також був названий Money серед найкращих коледжів Америки (2020).
  • AcademicInfluence.com (AI) поставив FDU на четверте місце серед найкращих коледжів у Нью-Джерсі та найкращий малий коледж і найкращий заклад гуманітарних наук у штаті (2022).
  • Коледж Раптор (2023) посів FDU 2 місце в рейтингу «Прихований камінь» у Нью-Джерсі.
  • Медісон, штат Нью-Джерсі, де розташований Флоремський кампус, був названий №3 найбезпечнішим студентським містом Америки за версією SafeWise (2021).

  «Ферлі Дікінсон займає 14 місце в рейтингу найкращих шкіл на півночі». — US News & World Report

  • Коледж бізнесу Сілбермана входить до списку «Найкращих бізнес-шкіл» за версією Princeton Review (2022).
  • Міжнародна школа гостинності, спорту та менеджменту туризму FDU досягла видатного визнання, посилаючись на те, що її програми гостинності є одними з найкращих у національному та глобальному масштабі. До них належать:
   • Журнал CEOWORLD займає 7-е місце серед найкращих шкіл гостинного та готельного менеджменту у світі (2022).
   • Рейтинг № 5 за найкращу програму з менеджменту готельного бізнесу в країні за версією Best Value Schools (2021).
   • Посідає 6 місце в списку TheBestSchools.org найкращих програм гостинності країни (2021).
   • Рейтинг № 17 за найкращу магістратуру з менеджменту готельного господарства в країні за версією Best Value Schools (2021).
   • Рейтинг 23 для найкращих програм менеджменту гостинності бакалавра та № 30 для найкращих програм менеджменту гостинності магістра в країні за рейтингом коледжу (2020).
   • Рейтинг № 26 для MS in Hospitality Management Studies за Eduniversal (2021).
   • Міжнародна школа готельного господарства, спорту та туризму є членом Hotel Schools of Distinction (HSD). HSD — це міжнародна некомерційна організація зі Сполучених Штатів Америки, яка акредитує високоякісні школи та програми гостинності шляхом вимірювання результатів навчання студентів за професійними стандартами. Учні, які закінчили школи HSD, отримують HSD Visual Transcript™. Це надає роботодавцям конкретну інформацію про відповідні таланти та компетенції, які ці випускники приносять своїм роботодавцям.
   • Університет Ферлі Дікінсон посів кілька перших місць у глобальному рейтингу PLEXUSS 2021. Програми бакалаврату з театрального мистецтва та творчого письма посіли перше місце в Нью-Джерсі, а кіно та кримінологія посіли 2 місце в штаті. Крім того, сестринська справа займала 3 місце в Нью-Джерсі, тоді як електротехніка та інженерія були №6 і №7 відповідно (2021).
   • Згідно зі звітом проекту «Рівність можливостей» про роль коледжів у мобільності між поколіннями (2017), Університет Фейрлі Дікінсона займає перше місце серед університетів штату та країни за допомогу студентам у переході з нижчих груп доходів до середнього та вищого класу. Насправді 24 відсотки студентів, які закінчили FDU, підвищуються на два або більше квінтилів доходу. FDU посідає 80 місце за мобільністю серед 578 вибраних приватних коледжів по всій країні.
   • Опитування Eduniversal (2020) у всьому світі визнало Коледж бізнесу Сільбермана FDU «Відмінною бізнес-школою». Eduniversal також оцінив магістерські програми FDU серед найкращих у світі та Північній Америці. Серед них у рейтингу Best Masters North American: цифровий маркетинг (№15), бухгалтерський облік (№19), MBA (№32), міжнародний бізнес (№38) та Executive MBA (№44) (2021). Сюди також входить у світовому рейтингу Best Masters: Управління ланцюгом поставок (№98) (2021).
   • Eduniversal (2021) займає 49 місце в рейтингу найкращого магістра з комунікації в Північній Америці.
   • FDU займає 61 місце в рейтингу найкращих програм бухгалтерського обліку за версією найкращих шкіл (2021).
   • Посібник з магістерських програм відніс FDU до 10 найкращих магістерських програм з оподаткування (2020).
   • Педагогічна школа імені Пітера Саммартіно FDU посіла 4 місце як найкращий доктор педагогічних наук у сфері вищої освіти в країні та 24 місце за найкращу програму середньої освіти в країні за рейтингом найкращих шкіл (2021).

  «Міжнародна школа гостинності, спорту та туризму FDU займає сьоме місце серед найкращих шкіл гостинності та готельного менеджменту у світі (2022)». — Журнал CEOWORLD

  • Best Value Schools визнали FDU однією з 25 найкращих програм доктора філософії з судової психології (2021). Крім того, ступінь магістра судової психології посіла 8 місце в країні за версією CollegeRank (2020). GreatValueColleges.net поставив FDU на 19 місце у своєму списку 30 найдоступніших магістерських програм із судової психології (2020).
  • Магістр наук про здоров’я займає 8 місце в 15 найкращих магістерських програмах клінічних досліджень за версією посібника з соціальної роботи (2021), а також займає 16 місце в країні за версією найкращих акредитованих коледжів (2021).
  • Hispanic Outlook in Higher Education Magazine поставив Metropolitan Campus FDU серед 100 найкращих американських університетів для латиноамериканців, які отримують свої перші ступені магістра (2016).
  • Програма медсестринства FDU займає 6 місце в рейтингу магістра наук у галузі медсестринства – інформаційні системи в країні за версією Best Value Schools (2021). RNCareers.org поставив програму медсестер FDU на 2 місце в Нью-Джерсі та на 72 місце в країні (2021). Школа медсестер імені Генрі П. Бектона входить до числа найкращих шкіл медсестер США (№68 у Середньоатлантичному регіоні) згідно з альманахом шкіл медсестер (2021). Крім того, EveryNurse.org визнав FDU однією з найкращих програм RN до BSN (№6) у Нью-Джерсі (2022).
  • Learn.org назвав Університет Фейрлі Дікінсон №21 у списку 50 найкращих ступенів комп’ютерних наук (2020–2021).
  • FDU займає 12 місце в списку GradReports 25 найкращих коледжів кримінології (2020).
  • FDU посідає друге місце в рейтингу анімації в Нью-Джерсі та входить до 25 найкращих національних шкіл (№24) серед шкіл, які пропонують пов’язану з анімацією ступінь бакалавра за версією Animation Career Review (2022).
  • FDU займає 5 місце серед десяти найкращих шкільних програм графічного дизайну в Нью-Джерсі (2022) у рейтингу коледжів за версією Animation Career Review (2022).
  • FDU займає 28 місце в рейтингу CollegeRank як найкращий бакалавр у галузі кіно в країні (2021).
  • Intelligent.com відніс FDU до числа найкращих онлайн-магістерських програм з електротехніки під №16 у країні та серед найкращих на північному сході (2021).
  • FDU посів №35 найкращу доступну онлайн-магістерську програму з комп’ютерної інженерії за версією Посібника з магістерської програми (2020).
  • Агентство національної безпеки та Департамент внутрішньої безпеки перевизначили FDU як Національний центр академічної майстерності в освіті кіберзахисту до 2026 року.
  • Value Colleges, незалежний онлайн-довідник щодо найкращих цінностей у переддипломній та післядипломній освіті, назвав FDU серед 50 найкращих літніх програм для підготовки до вступу в університет (2021).
  • Випускники FDU входять до 20 відсотків найбільших заробітків серед коледжів і університетів країни згідно зі звітом PayScale College Salary Report на основі заробітку після закінчення навчання, заробітку в середині кар’єри та задоволеності роботою.

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Madison

   285 Madison Avenue, 07940, Madison

   • Teaneck

    1000 River Rd, Teaneck, 07666, Teaneck

    • Vancouver

     842 Cambie St, Vancouver,, BC V6B 2P6, Vancouver

     • Wroxton

      Church St, Wroxton, Banbury, OX15 6QF, Wroxton

      • New York

       New York, США

       Запитання