© The University of Fredericton
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Введення

Як провідний новатор в області глобального освіти, Університет Ферлі Дикинсона шукає нові шляхи, щоб запропонувати свої унікальні можливості для навчання студентів по всьому світу. новітній кампусі університету був відкритий в 2007 році Ванкувер, Британська Колумбія. Розташований в західній частині Канади недалеко від кордону з США, Ванкувер є одним з найбільш у світі мальовничих, космополітичних і мультикультурних міст.

Campus Ванкувер пропонує студентам одну з небагатьох можливостей заробити американський диплом про закінчення коледжу під час навчання в Канаді. Всі програми міри запропоновані в кампусі Ванкувера було дозволено Британської Колумбії Міністерством підвищення рівня освіти. Університет Ферлі Дикинсона - Ванкувер вітає студентів з усього світу, щоб створити культурне розмаїття середовища навчання. Ванкувер пропонує ресурси для студентів, які потребують додаткової підтримки в розвитку їх навичок англійської мови перед початком дослідження ступеня.

Чому Ферлі Дикинсона? Університет Ферлі Дикинсона є центром академічних знань, присвячений підготовці громадян світу через глобальне освіту. Університет прагне забезпечити студентів з міждисциплінарним, міжкультурних і етичними домовленостями, необхідних для участі, свинцю і процвітати на світовому ринку ідей, торгівлі і культури.

Заснована в 1942 році, є найбільшим FDU приватного Університету штату Нью-Джерсі, обслуговує близько 12 000 аспірантів і студентів, в тому числі понад 1000 іноземних студентів з усього світу. два американських кампусів університету знаходяться в північній частині Нью-Джерсі, недалеко від Нью-Йорка. На додаток до Campus Ванкувер, Університет володіє і управляє кампус в Wroxton, Англія.

Campus Vancouver працює через Ферлі Дикинсона Університету Британської Колумбії фонду, який є не-для некомерційної організації в Британській Колумбії, Канада.

Акредитації та узгодження Університет акредитований Комісією Штатів Близького з вищої освіти і ліцензію штату Нью-Джерсі комісії з вищої освіти. Зільберман Коледж Fdu ділового адміністрування має престижну акредитацію AACSB International - Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу. Багато з окремих академічних програм ступеня Університету акредитовані відповідними професійними та освітніми установами.

Термін "університет" використовується відповідно до письмової згоди Британської Колумбії Міністерство підвищення рівня освіти ефективного 8 травня 2006 пройшовши процес оцінки якості і був визнаний відповідним критеріям, встановленим міністерством. Університет Ферлі Дикинсона є першим неканадскіх установа, щоб отримати схвалення відповідно до жорстких стандартів, прийнятих Британської Колумбії в 2003 році.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Vancouver

    842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada, V6B 2P6, Vancouver

Запитання