© Fairmont State University University Relations and Marketing Photography
Fairmont State University

Fairmont State University

Fairmont State University

Введення

Fairmont State University має багату історію, ведучи інновації в глобальне майбутнє. Ми є всеосяжним вищим навчальним закладом, розташованим у красивому ландшафті на вершині пагорба в гірському регіоні Америки Аппалачі. Як Fairmont State Falcon, ви будете будувати стосунки та зв’язки, які триватимуть усе життя, беручи участь у практичному навчанні з учителями-наставниками, які є не лише експертами у своїй галузі, але й люблять викладати.

У Fairmont State ви ніколи не візьмете заняття з асистентом випускника, і у нас немає занять на кампусі з понад 100 студентами. Ми ідеального розміру: наш затишний, безпечний кампус і невеликі класи (наше середнє співвідношення студент/викладач становить 15:1) пропонують вам неймовірні можливості для практики навчання в класі в реальних умовах, але ми також достатньо великі, щоб пропонують широкий спектр пропозицій програм і спеціалізацій.

Fairmont State University має унікальні та першокласні програми з інженерних технологій, охорони праці*, архітектури*, національної безпеки та розвідки*, зміцнення здоров’я громади*, авіації, медсестер, освіти, комп’ютерних наук та управління інформаційними системами (програми з * є єдині в своєму роді в державі). Поряд із цими спеціальними програмами є десятки інших ступенів у галузі гуманітарних наук, психології, бізнесу, STEM, охорони здоров’я та багато іншого! Ми пропонуємо понад 40 програм навчання та понад 100 програм навчання, тож ви обов’язково знайдете спеціальність, яка не лише задовольнить ваші інтереси, але й призведе до успішної та затребуваної кар’єри.

Програма асоційованого наукового медсестринства акредитована:

Програма Associate of Science in Nursing (ASN) в Fairmont State University розташованому в Фермонті,

WV акредитовано:

Комісія з акредитації медсестер (ACEN), 3390 Peachtree Road, NE, Suite 1400 Atlanta, GA 30326. (404) 975-5000. Останнє рішення про акредитацію, прийняте Радою уповноважених ACEN для асоційованої програми медсестер, полягає в продовженні акредитації.

Рада медсестер Західної Вірджинії (WVBON)

Правління RN було створено Законодавчим органом Західної Вірджинії для сприяння та захисту громадського здоров’я, безпеки та добробуту шляхом регулювання діяльності зареєстрованих професійних медсестер і техніків з діалізу.

Особливості кампусу

  Прийом

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Fairmont

   1201 Locust Ave, Fairmont, West Virginia, 26554, Fairmont

  Запитання