Ferrum College

Ferrum College

Ferrum College

Введення

Заснований у 1913 році Ferrum College - це приватний коледж гуманітарних наук, пов'язаний з Об'єднаною методистською церквою, який пропонує гуманітарні та професійні програми, такі як бізнес, лідерство у сфері відпочинку, музичний театр, сільське господарство, екологія, освіта вчителів та кримінальне правосуддя. Оточений горами Блакитний хребет, численними озерами, річками та державними парками, Ferrum College забезпечує видатний освітній досвід у середовищі багатої природної краси.

У Ferrum College на освіту кожного студента впливає світ природи. Ferrum має одну з найстаріших програм екологічної науки в країні та пропонує стажування та дослідницькі можливості на всіх спеціальностях. Програма Boone Honors сприяє вивченню інтелектуальних, соціальних та етичних питань. Ferrum College - єдиний приватний коледж у Вірджинії з академічною програмою з аграрної науки. Інститут та музей Коледжу Блакитний хребет є сховищем статистичних даних для фольклору Вірджинії та забезпечує важливу зв’язок з історією та культурою регіону Блакитний хребет Аппалачії. Студенти Ферруму відомі своєю відданістю служінню та громадським діям, що виражено в девізі коледжу «Не я, а інші».

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Ferrum

    John Wesley Hall 215 Ferrum Mountain Road, 24088, Ferrum

Запитання