
Ступінь бакалавра цифрових мистецтв
Hagenberg, Австрія
ТРИВАЛІСТЬ
6 Semesters
МОВИ
Німецький
ТЕМП
Денне навчання
КІНЕЦЬ ТЕРМІНУ НАДАННЯ ЗАЯВ
31 May 2025
НАЙРАНІША ДАТА ПОЧАТКУ
Oct 2025
ПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ
EUR 363 / per semester *
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
На кампусі
* zuzüglich des ÖH beitrags für studierende aus EU- und EWR-staaten | für studierende aus drittstaaten: 726,72 € pro semester
Введення
Дизайн ноу-хау для анімації, ігор та аудіовізуальних медіа
Анімаційні фільми, цифрові ефекти та комп'ютерні ігри все більше проникають у наше життя. Вони супроводжують нас не лише у вільний час, а й у школі та на роботі. Вирішальне значення має те, як ці медіа будуть розроблені в майбутньому з точки зору дизайну, наративу та взаємодії. Крім кар'єрних шляхів в ігровій та кіноіндустрії, відкривається безліч інших сфер діяльності, в тому числі пов'язаних зі створенням навчальних ігор і віртуальних світів.
Програма бакалавра з цифрових мистецтв пропонує спеціалізовану підготовку медіа з дизайну, концепції та виробництва з акцентом на анімацію та ігри та їх різноманітні аспекти (аудіо, відео, змішана реальність тощо). На додаток до передачі основного дизайну та концептуального змісту, увага зосереджена на практичній реалізації в міждисциплінарній та прикладній сфері діяльності на професійному рівні.
Wichtige Fakten
Завдяки цілеспрямованому навчанню випускники є універсальними у сферах кіно/відео, телебачення, 2D/3D анімації, дизайну руху, візуалізації, ігор та змішаної реальності, включаючи їх різноманітні аспекти
Перехрестя можна використовувати для бізнесу та науки. Ви знайомі з технічними та дизайнерськими аспектами та можете виконувати широкий спектр функцій від концепції до реалізації
взяти на себе.
Typische Aufgaben sind etwa Postproduction, Visual Effects, Animation, Motion Design, Storyboard/Concept, Digital Content Creation, Visualisierung, Game Art and Design, Serious Games, Sound Design oder Mixed Reality.
- Organisationsform: Vollzeit
- Академічна кваліфікація: бакалавр мистецтв у галузі мистецтва та дизайну (BA)
- Процес вступу: співбесіда + портфоліо із зразками робіт (наприклад, графічний дизайн, малюнок, короткометражний фільм, анімація, ігри тощо)
- Kosten: Informationen zu Studienbeiträge und ÖH Beitrag
- Studiendauer: 6 Semester
- Sprache: Deutsch
- ECTS: 180
Прийом
Навчальний план
навчальний план
Основи анімації та ігор
- 2D анімація
- 2D дизайн
- 3D дизайн
- Основи анімації
- Основи дизайну
- фотографія
- Введення в аудіо дизайн
- Вступ до відеодизайну
- Основи 3D анімації
- 3D концепт-арт
- Виробництво аудіо
- Основи ігрового дизайну
- Виробництво ігор
- анімаційна графіка
- Розвиток сюжету
- Візуальні концепції та дизайн
- 3D анімація персонажа
- Музика фільму
- Гра та дизайн рівнів
- Ігрове мистецтво
- Освітлення, затінення, візуалізація
- пост-продакшн
Теоретичні основи
- Медіа студії
- Анімація, кіно та ігрознавство
- Медіамистецтво та теорія
- Основи ділового адміністрування
- Медіа, бізнес і право
- Спеціальні теми цифрового мистецтва
Технічні основи
- Аудіотехніка
- Основи програмування
- Програмування ігор
- Відеотехнологія
Модулі за вибором (частково англійською мовою)
- Анімація персонажа
- Втілена гра
- Змішана реальність
- Візуальні ефекти
- Грайте з метою
- Генеративне мистецтво
- Гібридна анімація
- Звуковий дизайн для взаємодії та ігор
Проекти, професійне стажування
- Управління та презентація проекту
- Семестрові проекти
- Продукція заходів
- досвід роботи
Семінарські заняття, бакалаврська робота
- Наукова робота
- бакалаврська робота
- Семінар з професійного стажування
- Іспит на бакалавра
предметів
- Анімація, аудіо/відео та ігри : візуальні концепції та дизайн, створення світу, 2D/3D-дизайн, 2D/3D-анімація, фотографія, освітлення, затінення, візуалізація, оснащення, анімована графіка, концепт-арт, ігровий дизайн, ігрове мистецтво та дизайн рівнів , Виробництво ігор, розробка сюжету, аудіо/відео дизайн і виробництво, музика до фільмів, постпродакшн.
- Медіа, мистецтво та теорія: медіадослідження, анімація, дослідження кіно та ігор, медіа, економіка та право, основи ділового адміністрування, медіамистецтво та теорія, спеціальні теми цифрового мистецтва.
- Медіатехнології та виробництво: Основи програмування, аудіо- та відеотехніка, візуальні сценарії для ігор та анімації.
- Модулі за вибором: візуальні ефекти, анімація персонажів, змішана реальність, втілена гра, звуковий дизайн для взаємодії та ігор, гібридна анімація, ігри з метою, генеративне мистецтво.
Практика та дослідження під час навчання
Проекти, починаючи з 3-го семестру, дозволяють реалізувати власні ідеї в невеликих командах під наглядом експертів. Для цього доступні добре обладнані студії з професійним медіа-обладнанням, новітнім програмним забезпеченням і потужним обладнанням. Також є можливість працювати над дослідженнями в рамках проектів і бакалаврських робіт.
Теми дослідження варіюються від предметних областей розширеної анімації до областей змішаної реальності, цілеспрямованих ігор, взаємодії людини з комп’ютером та комп’ютерних ігор.
Вийти з теорії
Цифрове мистецтво – це дуже орієнтований на практику курс, починаючи з першого семестру. Основна увага приділяється практичній роботі з найсучаснішими інструментами та технологіями на курсах, а також роботі в командах, на що наголошується в семестрових проектах, починаючи з 3-го семестру. Команда навчальної програми та експерти з бізнесу передають студентам свій багаторічний досвід з перших рук. Університет прикладних наук надає професійне обладнання, необхідне для процесу впровадження.
Плата за навчання програми
Карєрні можливості
Випускники цієї програми є справжніми універсалами у захоплюючих сферах кіно/відео, телебачення, анімації, анімаційного дизайну, ігор та змішаної реальності. Вони не тільки володіють технічними та дизайнерськими аспектами, але й здатні виконувати широкий спектр функцій від ідеї до реалізації. Ваші завдання варіюються від постпродакшну та візуальних ефектів до анімації, анімаційного дизайну, розкадровки/концепції та багато іншого. Вони є експертами у створенні цифрового контенту, ігровому мистецтві та дизайні, серйозних іграх, звуковому дизайні та змішаній реальності, тому готові до складних викликів у бізнесі та науці.
Типові професійні сфери застосування включають:
- Постпродакшн/візуальні ефекти
- 2D/3D анімація
- Моушн-дизайн
- Розкадровка/концепція
- Створення цифрового контенту
- Візуалізація
- Ігрове мистецтво та дизайн
- Серйозні ігри
- Звукове оформлення
- Змішує реальність тощо.
Після ступеню бакалавра магістра цифрових мистецтв (DA.ma) є альтернативою як подальший і поглиблений курс навчання.
Добре знати
Курс є співорганізатором багатьох анімаційних та ігрових заходів, де можна встановити цінні контакти.