Final International University in Cyprus

Final International University in Cyprus

Final International University in Cyprus

Введення

Історія

Фінальний міжнародний університет (FIU) був заснований у 2015 році в районі Кіренії на Північному Кіпрі як партнерство між навчальними закладами остаточної освіти, провідним навчальним брендом у Туреччині, та DMG-Akgünler Group, провідним оператором у туристичному секторі на Північному Кіпрі.

Заключні навчальні заклади

Final надає освітні послуги вже понад 40 років. Завдяки своїм 415 навчальним закладам він підняв учнів на всіх рівнях - від дитячого садка до середньої школи. До цього часу понад чотири мільйони молодих людей здійснили свої мрії завдяки навчанню у вищих навчальних закладах. У Final працює 12 тис. Викладачів, а також є одним з найактивніших видавців книг та журналів у Туреччині. Після створення Міжнародного університету Final у 2015 році Final вступив до сектору вищої освіти.

Група DMG-Akgünler

Тим часом група DMG-Akgünler розпочала свою діяльність в 1978 році під назвою Akgünler Tourism. З тих пір компанія продовжує інвестувати у житло, транспорт, маркетинг туризму та вантажні послуги, ставши одним із провідних операторів у цьому секторі. Він інвестував у багато туристичних закладів, зокрема Акапулько, один з найважливіших готелів Північного Кіпру. Це також провідна організація на острові з організації турів, а також повітряних та морських перевезень.

Ми віримо, що це міцне партнерство між фінальними навчальними закладами, провідним освітнім брендом Туреччини, та DMG-Akgünler, визначною компанією в туристичному секторі Північного Кіпру, також досягне великих успіхів у галузі вищої освіти.

Місія

Наша місія полягає у вихованні наших студентів творчості, відкритості та адаптації. Наші програми розвивають предметну експертизу поряд з прекрасними комунікативними навичками та технологічним майстерністю, готуючи наших студентів стати як сильними керівниками команд, так і сильними гравцями команд. У нашій взаємодії з громадою та нашими партнерами ми надаємо реальний досвід та практичні навички, які перетворюють академічний успіх на кар’єрні можливості.

Бачення

ПФР має на меті створити видатну репутацію за досягнення в міжнародних дослідженнях, а також за випуск кваліфікованих та обізнаних студентів, які стануть експертами та новаторами у вибраних галузях кар'єри. ПФР має світові перспективи та прагне надавати потік знань та досвіду місцевому та міжнародному співтовариству.

Чому ПФР?

У ПФР ми пропонуємо:

 • Якісна освіта за доступною вартістю.
 • Освіта, яка з самого початку орієнтована на кар’єру та орієнтована на вміння та включає програми інтенсивного стажування та підготовки до роботи.
 • Полікультурне навчальне середовище, розроблене для того, щоб дозволити студентам ділитися досвідом та дружбою з колегами-студентами з усього світу.
 • Безпечне, безпечне та гостинне середовище для навчання в одній з найкрасивіших частин регіону Східного Середземномор’я.
 • Середовище, орієнтоване на студентів, з високими стандартами турботи та уваги та низьким співвідношенням персонал - студент.
 • Можливості для отримання подальшої міжнародної кваліфікації та участі в програмах обміну.

Розташування

Розташування
 • Turkish Republic of Northern Cyprus

  Toroslar Caddesi 6, Girne, 99320, Turkish Republic of Northern Cyprus

  Запитання