Keystone logo
Final International University in Cyprus Бакалавр туризму та готельного менеджменту
Final International University in Cyprus

Бакалавр туризму та готельного менеджменту

Turkish Republic of Northern Cyprus, Кіпр

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 5 550 / per year

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Загальна інформація

Прагнучи надати найкращу освіту в галузі туризму, Final International University має дві основні переваги, надані партнерами-засновниками університету. Перший – це понад сорок років досвіду Final Education Group у забезпеченні програм додаткової та вищої освіти по всій Туреччині; а другий – це величезні прикладні знання групи DMG-Akgünler у сфері подорожей, туризму та гостинності, що охоплює консорціум туристичних закладів, включаючи найбільшого туроператора на Північному Кіпрі, морські подорожі, розміщення та ресторани.

У сучасному різноманітному світі студентам з туризму та гостинності потрібна не лише офіційна освіта в галузі, а й досвід практичного навчання, поєднуючи теоретичні знання, отримані на заняттях, із практикою на робочому місці. Програма навчання була критично розглянута та розроблена за участю експертів туристичного сектору та освітніх фахівців, щоб переконатися, що випускники отримають гарантовану роботу після завершення навчання.

Студенти, які беруть участь у програмі, отримують випробування не лише через письмові оцінки, а й за допомогою поєднання робочих місць, завдань, презентацій, запрошених доповідачів, навчальних візитів, відвідування конференцій та семінарів, а також участі в міжнародних змаганнях. Ці можливості відповідають найкращим інтересам наших студентів і дозволяють нашому відділу порівнювати себе з найкращими школами гостинності та туризму в усьому світі. Один з наших лекторів входить до виконавчої ради Eurhodip, асоціації провідних шкіл туризму та гостинності, які відзначені нагородами, і які представляють стандарти, яким наша кафедра прагне дотримуватись.

Класні кімнати ПФР мають найвищий рівень технологій для студентів, а на кафедрі створені лабораторії з бронюванням перед офісом та програмами продажу квитків (Opera, Amadeus тощо), кухні з найсучаснішим дизайном та розміщенням, конгрес, курорт , а також спа-центри, які є відкритими навчальними лабораторіями для наших студентів.

Розташування кафедри також дає унікальну перевагу для студентів-туристів. Чаталкьой має найвищу туристичну місткість на Кіпрі, а отже, регіон із найвищим рівнем туризму. Є історичні замки, яким 2500 років. Замок Святого Іларіона відомий як замок Білосніжки з чарівної казки Діснея. Гц. Тим часом Омер Турбесі є першим місцем, куди ступили віруючі, щоб поширювати слово ісламу. Район також дуже багатий на флору та фауну, оскільки він знаходиться на краю «П’ятипальцевих гір», де мешкають знамениті орхідеї Кіпру та численні дикі птахи. На незайманому пляжі Алагаді мешкають черепахи, які перебувають під загрозою зникнення, і, останнє, але не в останню чергу, Чаталкьой та сусідній Гірне мають процвітаючу соціальну сцену з вулицями та районом гавані з безліччю барів, кафе та ресторанів, що пропонують студентам багатовимірний соціальний досвід. коли не вчиться.

Туристична програма ПФР обіцяє студентам навчання не лише в класі, а й у секторі; студенти отримають не тільки диплом, а й гарантовану роботу; і, нарешті, отримайте не тільки досвід навчання в туристичному районі Чаталкьой, Гірне, але й життєвий досвід, який їм сподобається і ніколи не забуде!

Результат програми

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр мистецтв у сфері дозвілля та управління туризмом
    • Geneva, Швейцарія
  • Бакалавр (з відзнакою) в галузі менеджменту туризму
    • Kuala Lumpur, Малайзія
  • Bachelor in Tourism Management
    • Leeuwarden, Нідерланди