Florida Christian University

Florida Christian University

Florida Christian University

Введення

Заснована 29 серпня 1985 року, ФКУ завжди мав місію надавати вищу освіту практичним і доступним способом, професіоналам і міністрам, готуючи їх до виконання своїх покликань християнськими фондами. Університет пропагує глобальні програми дистанційного навчання за допомогою відео, незалежного навчання та онлайн-занять з кваліфікованими фахівцями та використанням найсучаснішої технологічної інфраструктури.

Місія

Забезпечити практичну та доступну вищу освіту професіоналам, мирянам та міністрам, щоб підготувати їх до виконання своїх покликань, з християнськими фондами.

Бачення

Бути глобальним інститутом досягнення, який оснащує і з'єднує професіоналів і вчених з просуванням у житті з метою і значними досягненнями, через трансформаційний вплив, що базується на християнських принципах.

Чому FCU?

 • Заснована в 1985 році, перетворившись з теологічної семінарії в глобальний університет.
 • Курси доставляються в різних форматах, що дозволяє здійснювати гнучке планування: онлайн, пряму трансляцію та налаштування класів.
 • Програми доступні англійською, іспанською та португальською мовами.
 • Міжнародні заходи, що регулярно проводяться в США та в інших частинах світу, для обміну знаннями та досвідом.
 • Курс індивідуальної комунікаційної поведінки, включений до всіх програм, з профільним звітом для кожного студента.
 • Мережа вчителів різних національностей та професійних контекстів.
 • Доступні ціни та доступні варіанти оплати.
 • Можливість перевірити кваліфікований життєвий досвід як обмежена кількість курсових кредитів (тільки асоційована та бакалаврська ступінь).
 • Віддані християнським принципам життя і бізнесу.
113235_pexels-photo-901964.jpeg

Послання Президента

Шановний майбутній студент,

У житті є багато викликів, які заважають нам досягти того, чого ми хочемо бути. Уявіть, що перед вами річка. З іншого боку - листяні дерева з чудовими фруктами, які чекають на вас. Ви хочете, щоб перетнути річку, щоб отримати, що смачні фрукти. Однак сила протікаючої води робить прохід неможливим. Це те, що відбувається в нашому житті: ми знаємо, де ми хотіли б піти, але ми вважаємо, що є перешкоди, які заважають нам досягти наших цілей. А тепер уявіть, що у вас є мотузка, яка проходить через воду і прив'язана до дерева. Використовуючи мотузку, ви зможете перетнути річку. Всі перешкоди будуть подолані. Всі ваші зусилля тепер дадуть вам перемогу в перетині річки вашої мрії ваших цілей.

Бог ставить так багато викликів у межах досяжності можливостей нашого життя. Він дає виклики. Але Він також дарує благодать разом з можливостями. Він також дає нам бачення, яке допоможе нам досягти наших цілей. Він дає нам мотузку. Якщо ми вірою віримо, то бачення допоможе нам скористатися можливостями, які Бог дав нам. Це бачення - це мотузка, прив'язана до дерева, яка приведе нас до успіху. Завдяки своїй реєстрації в нашому університеті ви починаєте новий етап у вашому житті. Отримати ступінь буде для вас викликом, але Бог буде з вами, даючи вам бачення і здатність досягати успіху. Рано, ніж ви собі уявляєте, ви будете одним з наших переможних випускників. Ласкаво просимо до нашого університету. Ми сподіваємося, що ви знайдете всі свої заняття та професорів, які будуть цікавими та збагачуючимися у вашому житті.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Розташування

Розташування
 • Orlando

  5950 Lakehurst Dr #101, FL 32819, Orlando

  Запитання