Florida College

Florida College

Florida College

Введення

Основоположна філософія цієї освіти висловлена її засновниками в цій заяві з статуту про заснування компанії: «Об’єктом корпорації та загальним характером цілей її створення є: створення та підтримка коледжу, в якому мистецтво, наука і вивчати мови, а також надавати можливість молодим чоловікам та дівчатам вивчати Біблію як відкриту волю Божу людині та як єдине достатнє правило віри та практики, поки вони навчаються у вільних мистецтвах; . . . "

Florida College присвячений вихованню цілої людини, а це означає, що програма навчання розроблена, щоб дати студентам широке розуміння світу, в якому вони живуть, знання про їх природну спадщину та компетентність у мисленні та житті, яка мають важливе значення для виконання своєї відповідальності в суспільстві.

Підготовка юнаків та дівчат інтелектуально та духовно, щоб вони могли адаптуватися до змін завдяки своїм широким загальним знанням, здатності працювати з іншими та здатності розуміти, міркувати та спілкуватися є основною функцією коледжу гуманітарних наук. Навчання для конкретних технічних робіт у бізнесі та промисловості є надто спеціалізованим завданням для коледжу гуманітарних наук. Отже, багато необхідних технічних знань слід залишити тим галузям, які цього потребують. Основні компетенції для професій і покликань, а також розуміння людської поведінки є належним чином функцією коледжної освіти.

Розташування

  • Temple Terrace

    North Glen Arven Avenue,119, 33617, Temple Terrace

    Запитання