Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Florida State University College of Fine Arts

Florida State University College of Fine Arts

Florida State University College of Fine Arts

Введення

Florida State University College of Fine Arts - це місце, де навчання та творчість виховуються шляхом навчання, досліджень та практики. Коледж - це згуртована спільнота викладачів, студентів та професіоналів, яка функціонує як консерваторія мистецтв у межах великого університету. Тут є унікальне поєднання студій візуального та виконавського мистецтва, класів, приміщень для вистав та музеїв. Наші студенти є одними з найперспективніших художників завтра, дослідниками та професіоналами у своїх галузях.

Коледж пропонує дипломні програми з мистецтва, художньої освіти, історії мистецтва, танцю, архітектури та дизайну інтер'єру та театру. У коледжі також знаходиться декілька неакадемічних підрозділів, включаючи Музей образотворчих мистецтв, Фонд досліджень мистецтв та Національний центр хореографії Меґі Аллесі (MANCC). Багато наших програм є одними з найбільш шанованих в країні. Ми пишаємося тим, що пропонуємо спеціалізовані програми, які використовують взаємозв'язок між відділами та музеями для збагачення навчальної програми на основі ступеня.

Коледж образотворчих мистецтв пройшов широкий процес самооцінки та стратегічного планування. Як результат, Коледж розробив чітку місію та відповідні цілі, які викладено у наступних твердженнях. Ці заяви зміцнюють нашу рішучість запропонувати найкращі інструктажі та тренінги з мистецтва в країні.

Ми прагнемо творити, навчати, вчитися і служити з пристрастю та інтелектуальною строгістю. Коледж керується набором цінностей, що демонструє прихильність до студентів, викладачів, університету, громади в цілому та організацій, які наймуть майбутніх випускників.

Цінності

  • Покладіть студентів на перший план усіх зусиль та підготуйте їх до успішної академічної та професійної кар’єри.
  • Підкресліть турботу та увагу до потреб кожного учня, підтримуючи керовані розміри класів та надаючи індивідуальні рекомендації.
  • Поважайте повний спектр мистецтв та наукових наук, від старих до нових, від загальнодоступних до високоінноваційних.
  • Служать освітнім, професійним та культурним ресурсом у галузі мистецтва, театру та танців для всієї громади, штату та нації в університетському містечку.
  • Наголосіть на інноваційних гостьових серіях, які запрошують видатних митців та науковців, які залучають студентів та викладачів до актуальних проблем мистецтва, та представляють їх широкому колу практик та досліджень.

Коледж прагне бути найкращою програмою для візуального мистецтва, театру та танцю в країні. Це завжди буде місце, де студенти можуть навчатись у видатних викладачів та визнаних професіоналів. Акцент на запрошених професорах забезпечує постійний потік свіжих ідей, що стимулює енергійну та яскраву культуру навчання. Нові посади викладачів та зростаюча підтримка наших випускників та донорів дозволяють нам постійно залучати найкращих світових науковців, художників та музейних працівників. Потужне поєднання академічної та професійної підготовки приверне до наших програм найталановитіших студентів з усієї країни.

Розташування

  • Tallahassee

    West Call Street,540, 32304, Tallahassee

    Запитання