Keystone logo
Florida State University - College of Motion Picture Arts Бакалавр образотворчих мистецтв з виробництва
Florida State University - College of Motion Picture Arts

Бакалавр образотворчих мистецтв з виробництва

Tallahassee, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Історія - це король

Виходячи за межі польового виробництва, ефективне кіновиробництво вимагає досліджень, планування, співпраці, відданості та, що найголовніше, натхненної історії. Кіношкола ФСС розробила 3-річну спеціальність "Виробництво" протягом 4-річного ступеня, яка навчає вас ремеслу, виховує у бізнесі та надихає на мистецтво візуального розповідання історій.

В умовах консерваторії наша захоплююча навчальна програма готує вас до багатогранної кар’єри у кіноіндустрії. Ви дізнаєтесь, як виконувати кожну роль на знімальному майданчику під час обертання позицій знімальної групи в інших студентських фільмах, даючи вам всебічне розуміння впливу кожної позиції на процес розповіді сюжетів.

Ви будете працювати один на один з викладачами та запрошеними кінематографістами, які є експертами галузі та мають подарунок викладати. Як справжні наставники, ваші професори проведуть вас через кожен крок процесу створення фільму, пропонуючи свої знання та створюючи стосунки, які триватимуть і далі, ніж ви перебуваєте у ФСУ.

Від підготовки до постпродукції, розповідь розповідей залишається визначальною рисою нашої програми бакалавра образотворчих мистецтв. Застосовуючи пристрасть на практиці, ваш час у кіношколі ФСС забезпечить вам стандартні галузеві навички та першу історію освіти, щоб закласти основу вашої кар’єри у кіномистецтві.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр з комунікаційних досліджень
  • Fayette, США
  • Hong Kong, Гонконг
 • BA (Hons) Film Production
  • Lincoln, Великобританія
 • Маркетингові комунікації з інтеграцією штучного інтелекту. Бакалавр з відзнакою
  • London, Великобританія