Fontbonne University

Fontbonne University

Введення

Наша місія у Fontbonne - це не лише забезпечити вас чудовою освітою, але й допомогти вам розвинути навички, впевненість та цінності, щоб реалізувати ці знання. Під керівництвом викладачів, які так само захоплені викладанням, як і вони щодо своєї тематики, вам буде запропоновано досягти вищого рівня шляхом суворої курсової роботи, яка будує ефективне спілкування, критичне мислення та роботу в команді.

Ваша освіта буде побудована на міцному фундаменті, який ми називаємо Культура та Загальне Благо. Включаючи теми з історії, соціальної справедливості та різноманіття, ця основна навчальна програма підготує вас до того, щоб глибше заглибитися у вибрану вами галузь дослідження, а що ще важливіше - служити глобальним громадянином у 21 столітті.

Фондбонн був названий найкращим регіональним університетом Середнього Заходу, а також однією з найкращих шкіл Середнього Заходу, згідно з новинами США та Світовою доповіддю за 2021 рік. Визнаний Коледжем відмінностей, Фонтбонн акредитований Комісією з вищого навчання .

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • St. Louis

    Wydown Boulevard,6800, 63105, St. Louis

    Запитання