Keystone logo
Fontbonne University - College of Arts and Sciences

Fontbonne University - College of Arts and Sciences

Fontbonne University - College of Arts and Sciences

Введення

Університет Фонтбонна отримав свою назву від матері Сент -Джон Фонтбонна, яка в 1808 році після Французької революції заснувала Конгрегацію сестер Святого Йосифа (CSJ). Більш ніж за півтора століття до того, у 1650 році, у французькому ДеПюї були засновані сестри святого Йосифа. Під час Французької революції сестри були змушені повернутися додому, а громаду розігнали. Приблизно через 28 років після повторного заснування шість сестер святого Йосифа приїхали до Сполучених Штатів у 1836 році і заснували американське коріння в Каронделетті, невеликій громаді на півдні Сент -Луїса, штат Міссурі. П’ять років потому, у 1841 році, вони відкрили Академію Святого Йосифа для дівчат.

Врешті -решт, сестри заснують коледж, щоб забезпечити доступ жінок до вищої освіти - потреба на початку 20 століття. Перші заняття в коледжі Фонтбонна були проведені в 1923 році в Каронделетті в Південному Сент -Луїсі, а потім через два роки школа переїхала до свого нинішнього кампусу в Клейтоні.

Спадщина міцності та стабільності CSJ випливає з цінностей, знайдених в оригінальних документах ордена та повторених в інших записах протягом наступних століть. За цю довгу історію CSJ можна виділити принаймні вісім цінностей: якість, повага, різноманітність, спільнота, справедливість, служіння, віра та присутність католиків.

Саме на традиції служіння та на основі цінностей Конгрегації Святого Йосифа був заснований Університет Фонтбонна. Відданість традиціям продовжує рухати Фонтбонну в майбутнє.

Розташування

  • St. Louis

    Wydown Boulevard,6800, 63105, St. Louis

    Запитання