Fresno Pacific University BS в галузі програмного забезпечення
Fresno Pacific University

BS в галузі програмного забезпечення

Fresno, США

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

* Оплата за навчальний рік.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Огляд

Будучи основоположником програмного забезпечення в Fresno Pacific University , ви поринете в світ обчислювальної техніки, коли навчитеся розробляти продукти та вирішувати проблеми, щоб задовольнити потреби Центральної долині та за його межами. Ви дізнаєтесь про програмування, розробку програмного забезпечення та етику в обчисленні факультету, який має досвід роботи в Chrysler, Motorola, Microsoft та інших великих технологічних компаніях. Вся програма розроблена, щоб навчити вас навичкам розробки програмного забезпечення та навичок розробки, зосереджуючись на етичній та соціально відповідальній практиці. Навчіться робити так, як ви будуєте сильний фон в галузі проектування та управління проектами, щоб просунутися в сучасному технологічному середовищі кар'єри.

Програма BS призначена для студентів, які хочуть отримати більш широку освіту в галузі обчислювальної техніки. Ви отримаєте більше фундаментальних та практичних знань і будете готові продовжувати навчання в аспірантурі.

83287_Campus6.jpg

Основні моменти

 • Мережа лідерів галузі інформує курсові роботи, тому заняття готують вас до роботи поза класом

 • Скористайтеся можливостями вивчення програмного забезпечення в Bitwise, технологічному центрі

 • Два семестровські проекти вбудовані в основні

 • Варіанти BA та BS дозволяють забезпечити гнучкість і перехрещення з іншими майстрами або неповнолітніми

Карєрні можливості

Маючи ступінь в галузі програмного забезпечення, ви отримаєте основу для роботи в кар'єрі, що займаються підтримкою комп'ютерних систем, проектування та розробки програмного забезпечення, управління пов'язаними проектами та методами обробки великої кількості інформації. Ці навички мають застосування у багатьох галузях, включаючи бізнес, освіту, природні науки, галузі охорони здоров'я, обробну промисловість, розробку прикладного програмного забезпечення, комп'ютерне програмування, маркетингові та розважальні галузі, а також прямі обчислювальні галузі.

83286_83254_RS541_FPU-2016-CampusLife-142-web.jpg

Список курсів

Для того, щоб отримати ступінь бакалавра з Fresno Pacific University , студенти повинні заповнити не менше 120 одиниць. Окрім заповнення всіх необхідних курсів у вибраній області навчання, вимоги загальної освіти повинні бути виконані усіма випускниками.

Вибрані програми можуть не забезпечити достатньо підрозділів для того, щоб студент, який вийшов на вищу освіту, і тому основні та / або факультативні курси повинні бути завершені разом з основними.

83284_83251_RS6282_fpu_campus_life_spring_2018_0184-web.jpg

Якщо ви хочете подивитися більше, перегляньте наш віртуальний тур .

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр у галузі програмної інженерії
  • Sønderborg, Данія
 • Бакалавр наук у галузі програмної інженерії
  • Nashville, США
 • Бакалавр (Hons) програмного забезпечення
  • Manchester, Великобританія