Keystone logo
Full Sail University Бакалавр наук у галузі ігрового бізнесу та кіберспорту
Full Sail University

Бакалавр наук у галузі ігрового бізнесу та кіберспорту

Winter Park, США

80 Weeks

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

USD 72 500 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* Кампус: осіннє навчання до 12 травня - $69 500; Осіннє навчання після 12 травня - $72 500. Онлайн: $61 000; $508 за кредитну годину

Введення

Від команд кіберспорту до видавців продуктів, ігрових студій і місць проведення змагань, ігрова індустрія покладається на людей, що думають про бізнес, щоб продовжувати рухатися вперед. Ці професіонали будують стосунки зі споживачами, налагоджують важливі партнерства та розвивають важливі джерела доходу завдяки своїй кмітливості в бізнесі та глибокому розумінні ігрової культури.

Програма бакалавра в галузі ігрового бізнесу та кіберспорту дає вам можливість розвинути навички для ділової сторони ігор – стратегічні, орієнтовані на громаду навички, що підвищують дохід. Ви отримаєте комерційну хватку, яка дозволить вам займатися різними професійними Pathways в ігровій індустрії.

Мета

Метою програми бакалавра наук з ігрового бізнесу та кіберспорту є допомогти вам розвинути та вдосконалити навички для підтримки ділової сторони ігрової індустрії, яка включає залучення спільноти, управління подіями та операціями та стратегічний маркетинг. Ця дипломна програма зосереджена на способах, за допомогою яких професіонали з ігор та кіберспорту підключають споживачів до брендів, отримують прибуток для бізнесу та проводять заходи для різних аудиторій. Ви отримаєте ділову хватку, щоб мати змогу аналізувати спільноти та продавати бренд для різних організацій у всій галузі, включаючи видавців ігор, розробників ігор, місця проведення подій, команди, ліги та гравців. Ви розвинете набір навичок для створення контенту та кампаній для ефективного зв’язку зі споживачами як усередині країни, так і за кордоном. Завершення програми бакалавра наук з ігрового бізнесу та кіберспорту дозволить вам займатися як відомими, так і новими професіоналами Pathways в ігровій індустрії.

Прийом

Навчальний план

Про Школу

Запитання