Keystone logo
GBSB Global Business School Бакалавр ділового адміністрування та цифрових інновацій зі спортом та електронним спортом на Мальті
GBSB Global Business School

Бакалавр ділового адміністрування та цифрових інновацій зі спортом та електронним спортом на Мальті

Birkirkara, Мальта

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 5 750 / per year

На кампусі

Введення

Бакалавр ділового адміністрування та цифрових інновацій у спорті та кіберспорті пропонує студентам глобальний погляд на численні основні бізнес-концепції в цифровій економіці та зосереджується на спілкуванні з брендами та вболівальниками, управлінні подіями та трансляції, а також популяризації спортивної індустрії.

Ступінь бакалавра включає сучасні методології, тематичні дослідження, ситуаційний аналіз, симуляційні ігри та практичні проекти в основну навчальну програму за допомогою прагматичного підходу, готуючи студентів безпосередньо долати сучасні виклики реального життя.

Ступінь

Бакалавр (BA) ділового адміністрування та цифрових інновацій зі спортом та кіберспортом (180 ECTS).

Офіційна та визнана кваліфікація, акредитована Національною комісією з питань подальшої та вищої освіти. NCFHE вважає, що ця кваліфікація відповідає рівню 6 Мальтійської системи кваліфікацій та Європейської системи кваліфікацій для навчання впродовж життя.

Бізнес-бакалавр зі спорту та менеджменту кіберспорту на Мальті призначений для того, щоб надати студентам основи управління бізнесом і глибокі знання глобальних ринків, особливо в тому, що стосується прогресу в технологіях. Програма вивчає правові, технологічні та міжнародні перспективи спортивного ринку та покращує таланти студентів приймати рішення та здатність адаптуватися до глобальних викликів.

Бізнес-бакалавр зі спорту та менеджменту кіберспорту поєднує теорію спортивного менеджменту з практичною навчальною програмою, не лише показуючи економіку спорту, але й надаючи студентам можливість брати участь у новаторських тематичних дослідженнях та подіях, пов’язаних із спортом. Бізнес-бакалавр зі спорту та управління кіберспортом на Мальті розвиває основні навички та здібності, необхідні для швидкого старту своєї кар'єри та досягнення успіху у світі спорту, оскільки він розвивається зі зміною технологічного прогресу.

Чому бакалавр в GBSB Global ?

  • Зосередьтеся на інноваціях | Починаючи з методів викладання, навчальної програми та семінарів, закінчуючи повністю оцифрованим освітнім середовищем, ми маємо на увазі інновації та складний статус-кво
  • Глобальне різноманіття | Студенти із 100+ країн та викладачі з 37+ країн
  • Працевлаштування та можливості кар'єрного розвитку | Практичні знання та навички, кар’єрне консультування та індивідуальні тренерські заняття
  • Унікальні промислові візити до міжнародних компаній у вашій галузі навчання
  • Зустрічі з керівниками різних компаній, які приходять до школи в якості запрошених доповідачів

Навчальний план

Рейтинги

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання