Gdansk University of Physical Education and Sport

Gdansk University of Physical Education and Sport

Gdansk University of Physical Education and Sport

Введення

Чому GUPES?

Gdansk University of Physical Education and Sport – єдиний спортивний університет Помор’я, де теоретичні та практичні заняття проводять як визнані вчені, так і висококваліфіковані спеціалісти за напрямами, що стосуються окремих напрямів навчання, а також тренери олімпійських та національних збірних та видатні спортсменів.

Дидактична пропозиція Gdansk University of Physical Education and Sport сучасна, широка та різноманітна. У рамках напряму навчання студент може вибрати спеціалізацію з широкого спектру спеціальностей, призначених для задоволення потреб ринку праці та доповнити її іншими спеціалізаціями, які пропонує університет.

Студентське життя процвітає в Gdansk University of Physical Education and Sport , і студенти можуть розвивати свої пристрасті та інтереси, серед іншого, у дослідницьких клубах, у Раді студентського самоврядування, у спортивному клубі ASA GUPES або в народному клубі «Нептун». Ансамбль танцю.

Gdansk University of Physical Education and Sport є одним із найкращих спортивних університетів Центральної та Східної Європи згідно з глобальним рейтингом шкіл і факультетів спортивних наук Шанхайського рейтингу за 2020 рік. У рейтингу журналу «Перспективи» за 2019 рік GUPES посів 2 місце серед усіх спортивних університетів. в Польщі; 2-е місце посіла також галузь фізіотерапії, а найкращою в Польщі визнано напрямок фізкультури.

Ансамбль народного танцю «Нептун»

Він був створений у 1984 році з любові до танцю та потреби серця. За 35 років понад 500 музикантів, танцюристів та студентів залишили свої серця в ансамблі. Участь у такій великій справі, як культивування національних традицій через залучення до Ансамблю, була і є мотивована бажанням представляти місто Гданськ, Поморський край, і, перш за все, Польщу на різноманітних фестивалях, концертах та зустрічах, які пропагують нашу країну. .

Академічна спортивна асоціація

ASA – найбільша спортивна асоціація в Польщі, яка безперервно діє вже понад століття. Завдяки своїй багатій історії вона стала найчисельнішою студентською організацією, що діє в польських університетах. Найбільшими зірками минулого були, серед інших, Галіна Конопацка, Вальдемар Башановський та Яцек Взола, а також наші чудові призери Олімпійських ігор, такі як Лешек Бланік, Адам Король, Томаш Томяк, Мацей Ласіцкі, Аня Рибіцька, Сільвія Грухала, Магда Мрєві. Ришард Собчак або Цезарі Зіс.

Рада студентського самоврядування (РСС)

RSS представляє всіх студентів GUPES загалом. Студентська рада намагається вирішити всі проблеми, з якими стикаються студенти, а також організовує багато заходів, щоб кожен випускник запам’ятав навчання в GUPES як найкращий та неповторний час у своєму житті.

Центр кар'єри (ACK)

GUPES ACK надає консультації, які дозволяють професійно діагностувати оптимальні шляхи розвитку кар’єри, а також надають практичні знання та розвивають навички, які забезпечують належну поведінку на ринку праці, щоб підвищити шанси випускників університетів на працевлаштування до обраного роботодавця.

Статистика

 • 8 навчальних програм
 • 50 професійних тренерів
 • 100 професорів, наук
 • 9 спортивних секцій спортивного клубу ASA GUPES
 • 174 академічні викладачі
 • 5 відкритих спортивних майданчиків
 • 13 спортивних залів
 • 2 спортивні зали
 • 1 басейн
 • 5 лабораторій

  Розташування

  • Gdańsk

   ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336, Gdańsk

   Запитання