Keystone logo
Georgetown University Qatar

Georgetown University Qatar

Georgetown University Qatar

Введення

Про Джорджтаунський університет в Катарі

Університет Джорджтауна в Катарі (GU-Q) є додатковим розташуванням Джорджтаунського університету, що базується в освітньому місті Дохи. Університет пропонує чотирирічну бакалаврську програму з міжнародних відносин, яка веде до ступеня бакалавра наук з зовнішньої служби (BSFS). Студенти мають можливість вибрати одну з чотирьох спеціальностей та один з трьох сертифікатів.

GU-Q також надає різноманітні можливості для керівників та професійної освіти та служить місцем проживання для програми надзвичайних ситуацій та управління катастрофами Університету Джорджтауна.

Джорджтаунський університет

Заснований у 1789 році, Джорджтаунський університет складається з живої спільноти виняткових студентів, викладачів, випускників та професіоналів, присвячених практичним дослідженням, науці, вірі та служінню.

Місія

Університет Джорджтауна в Катарі (GU-Q) присвячений виконанню місії Джорджтаунського університету сприяння інтелектуальному, етичному та духовному розумінню через серйозний і стійкий дискурс серед людей різних конфесій, культур і переконань. Втілюючи цей дух університету, штат Катар у Джорджтауні здійснює освіту, дослідження та службу для того, щоб просунути знання та надати студентам та спільноті цілісний освітній досвід, який виробляє глобальних громадян, відданих службі людству. Ми демонструємо цінності Джорджтаунського університету; прагнути побудувати репутацію світового класу в Школі закордонних справ Едмунда А. Уолша; і працювати з нашим партнером, Фондом Катару, в його зусиллях досягти Катарського національного бачення 2030 і сприяти розвитку економіки Катару.

Бачення

Наше бачення - бути визнаним провідним навчальним закладом з міжнародних відносин на Близькому Сході, демонструючи бездоганний досвід у навчанні, дослідженні та пропаганді громади.

Чому Катар

Катар, благословенний одним з найвищих показників ВВП на душу населення в світі, лежить на перехресті Сходу і Заходу. Сучасна, процвітаюча країна в самому серці Близького Сходу з амбіційним баченням розвитку, вона пропонує високий рівень життя, з чудовими зручностями, сучасною інфраструктурою і поєднанням місцевої та космополітичної культури. Катар став центром регіональних і глобальних мереж і зустрічей у сфері міжнародної дипломатії, енергетики, фінансів та економіки, засобів масової інформації та спорту.

З цим виникає безліч культурних, інтелектуальних і мистецьких подій і місць - у тому числі такі культові будівлі, як Музей ісламського мистецтва, розроблений І. М. Пей. Країна пропонує безпечне і сімейне середовище і є прекрасним місцем для життя, навчання та роботи. Його центральне розташування також робить його ідеальним місцем для вивчення азіатських, африканських та європейських напрямків. Прямі рейси з'єднують Доху з містами світу.

Акредитація

Джорджтаунський університет акредитований Комісією середніх держав з вищої освіти, інституційним акредитаційним агентством, визнаним міністром освіти США та Радою з акредитації вищої освіти. Регіон Середніх держав включає округ Колумбія, Делавер, Меріленд, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсільванія, Пуерто-Ріко і Американські Віргінські острови.

Катарський корпус Джорджтаунського університету є додатковим місцем для університету у Вашингтоні. Академічні програми, що пропонуються в Катарі, акредитовані Комісією середніх держав з вищої освіти і визнані місцевими органами влади в Державі Катар.

Університет успішно завершив перегляд акредитації навесні 2012 року. Цей процес відбувається кожні 10 років і стосується всього університету.

Розташування

  • Doha

    Education City | P.O. Box 23689, , Doha

Запитання