Georgian American University

Georgian American University

Georgian American University

Введення

Історія Georgian American University

Розробка проекту університету

Georgian American University (GAU) був створений як проект МВА Elene Jamarjashvili MBA, в 2001 році, під час навчання в Атлантському державному університеті (США). Спочатку університет був розроблений як Школа права з випускниками, які отримали ступінь Juris Doctor (JD).

У Атланті Елене Джамарджашлі зустрівся з Кеннетом Куцау, відомим юристом у Сполучених Штатах і Європі. Пан Cutshaw був щиро зацікавлений у створенні університету і погодився допомогти університету встановити партнерство з однією з провідних американських юридичних шкіл - американського університету Вашингтонського коледжу права (Washington, DC).

На початку 2002 року Елене Джамаряшвілі повернулася до Тбілісі і почала вдосконалювати бізнес-план і шукати відповідного інвестора. У цей час вона зустрілася з Р. Майклом Коугіллом, консультантом уряду Грузії для фінансування проектів газопроводу Баку-Джейхан (БТД) та Південного Кавказу (SCP). Пан Коґгілл погодився повідомити пані Ямаряшвілі, а потім стати президентом університету.

Створення Georgian American University

Попит у Тбілісі на справді західний університет був настільки виражений, що, незважаючи на те, що на той час вже діяли дві міжнародні бізнес-школи, інтерес до програми, що пропонує спільні програми в бізнесі та праві, був достатньо значним, щоб рухатися вперед відкриття бізнес-школи та юридичної школи в Georgian American University в 2005 році.

У лютому 2005 року було створено спільне товариство з обмеженою відповідальністю американських та грузинських інвесторів. Ця спеціалізована група та її Рада директорів встановили стандарти фінансового та операційного управління, які відповідають вимогам суворих міжнародних, етичних та освітніх стандартів. Ця група інвесторів мала широкий спектр знань і досвіду, таких як:

  • Досвід з Сполученими Штатами, Грузинським та Міжнародним правом;
  • Досвід з секторами США, Грузії та міжнародного бізнесу, банківської справи, фінансів та управління;
  • Зв'язки з громадськістю в Грузії та на міжнародному рівні;
  • Досвід з США, грузинською та міжнародною системами освіти; і
  • Досвід з урядом США.

Розвиток університету

Від свого походження ГАУ зазнала багато змін, викликів і успіхів. Там, де це вимагає ринок, запроваджуються нові програми, що розвивають та вдосконалюють існуючі програми. Прагнення до вдосконалення навчального процесу, а також управління університетом прищеплюється кожному засновнику, члену правління, факультету та співробітнику.

GAU має одну, якщо не найвищу ступінь розміщення своїх студентів і випускників в Грузії, що частково зумовлено надзвичайними професійними та практичними навичками, а також концентрацією професійної англійської мови.

У 2011/2012 навчальному році GAU додала до своєї юридичної школи програму міжнародних відносин та дипломатії, що призвело до зміни назви в школі права та соціальних наук. У 2012/2013 навчальному році, завдяки успішним виступам як бізнес -школи, так і юридичних факультетів, а також враховуючи державні пріоритети та ринковий попит, ГАУ відкрила природничо-технічну школу . У 2013-14 навчальному році ГАУ додали школу ліберальної освіти та гуманітарних наук.

Студенти ГАУ регулярно отримують унікальні можливості через стажування для роботи з місцевими організаціями. Студенти ГАУ також можуть брати участь у зарубіжних програмах обміну університетами.

У 2012/2013 навчальному році GAU переїхала на нове місце для кампусу (вул. Мераба Алексидзе 8), яка більше відповідала високим стандартам університету. Будівля площею 6000 кв. М. Містить великі аудиторії, сучасну бібліотеку / комп'ютерний центр, кафе, тренажерний зал, зал для глядачів і театр. Це разом з експансивними підставами створює приємне і продуктивне академічне середовище.

109255_pexels-photo-1595391.jpeg

Акредитація

У 2014 році ГАУ отримала 5-річну акредитацію Міністерства освіти і науки Грузії. Всі академічні програми ГАУ акредитовані і повністю відповідають стандартам, встановленим Міністерством освіти і науки. Крім того, ГАУ реалізує принципи Болонського процесу .

Етичний кодекс

Етичний кодекс ДАУ - це формулювання етичних принципів, цінностей та поведінки персоналу Georgian American University (серед них викладачів) та студентів.

Метою кодексу є надання допомоги персоналу та студентам у вирішенні та постановці етичних питань, які можуть виникнути в період роботи та навчання. Кодекс також спрямований на регулювання відносин між колегами, студентами, університетами, національними та міжнародними угрупованнями.

За допомогою Кодексу ГАУ, поряд з академічним навчанням, направляє викладання питань прозорості та прямолінійності, чесності та поваги цінностей, моральної та соціальної відповідальності.

Кодекс етики GAU встановлюється і підсумовується на основі наявних джерел. Спеціальні вказівки щодо чесності та відповідальності викладачів викладаються з веб-сторінки американського партнерського університету. Кодекс етики Georgian American University (всі його оновлені версії) підписується кожним студентом, викладачем і співробітником.

109256_pexels-photo-256455.jpeg

Розташування

  • Tbilisi

    10 Merab Aleksidze Street, 0160, Tbilisi

    Запитання