© Global Business School
Global Banking School

Global Banking School

Global Banking School

Введення

GBS – це постачальник вищої освіти, який пропонує низку галузевих курсів у восьми кампусах у Лондоні, Манчестері, Бірмінгемі, Лідсі та інших містах.

Працюючи в партнерстві з кількома провідними постачальниками вищої освіти Великобританії, ми пропонуємо професійно-технічні, бакалаврські та післядипломні програми з фінансів, бухгалтерського обліку, бізнесу, туризму, охорони здоров’я тощо.

Ми прагнемо допомогти нашим студентам процвітати на сучасному конкурентному ринку праці, пропонуючи чудові зв’язки з роботодавцями та зосереджуючись на індивідуальній академічній та професійній орієнтації на додаток до наших спеціалізованих курсів.

Ми використовуємо інклюзивний підхід до набору студентів з метою розширення доступу до вищої освіти серед груп, які зараз недостатньо представлені в цьому секторі.

Ми є схваленим інститутом у Реєстрі офісу для студентів і були перевірені та схвалені Агентством забезпечення якості.

Особливості кампусу

У кампусі GBS Greenford та навколо нього

Наш кампус у Грінфорді — це приголомшливий заклад у Західному Лондоні, неподалік від знаменитого лондонського стадіону Уемблі. Завдяки зручному транспортному сполученню для знайомства з лондонським Сіті ви можете знайти спокій серед акрів прекрасної зелені, насолоджуючись галасливою атмосферою одного з найцікавіших міст Великобританії. Кампус у Грінфорді є нашою глобальною штаб-квартирою, яка надає багато нових можливостей місцевій громаді та економіці.

Грінфорд знаходиться в лондонському районі Ілінг і володіє всім шармом, який ви очікуєте від невеликого центру міста з сильним духом громади. Є чим зайнятися, коли студенти не навчаються, адже тут є вибір місцевих парків, спортивних споруд і гамірного центру міста з хорошим вибором барів і ресторанів.

Завдяки таким знаковим пам’яткам, як стадіон Уемблі, кампус Грінфорд є ідеальним місцем для тих, хто хоче навчатися в невеликій громаді, з великим містом на порозі.

Особливості та зручності

Завдяки 1000 студентів, які навчаються в нашому кампусі Грінфорд, ви приєднаєтеся до інклюзивної спільноти амбітних однодумців, які прагнуть покращити свої майбутні кар’єрні перспективи. Ви можете розраховувати на найсучасніші засоби для покращення вашого досвіду навчання, збалансовані з місцями для відпочинку, щоб насолоджуватися спільнотою та розвивати свою мережу.

    Розташування

    • Greenford

      891 Greenford Road Greenford London, UB6 0HE, Greenford

      Запитання