Keystone logo
Goldsmiths, University of London Ступінь бакалавра в області антропології та соціології бакалавра (з відзнакою)
Goldsmiths, University of London

Ступінь бакалавра в області антропології та соціології бакалавра (з відзнакою)

London, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

GBP 9 250 / per year

На кампусі

Введення

Ступінь бакалавра в області антропології та соціології бакалавра (з відзнакою)

&nbsp

Це спільний диплом з відзнакою дає вам всеосяжну підготовку в цих сходяться суб'єктів, розвиток розуміння їх загальні традиції і вивчення відмінностей в перспективі.

&nbsp

Антропологія і соціологія обидва стурбовані поведінки людини в її соціальному контексті. Антропологія була зосереджена на культурні відмінності і незахідних суспільствах, в той час як соціологія була зосереджена на індустріальних суспільств. Цей ступінь умовно розділити між двома суб'єктами; вчення в формі лекцій, семінарських занять та навчальних посібників. Ми дона 'т, що ви маєте будь-яке знання антропології та вітальні заяви від будь-якого мистецтва, суспільні науки чи наука походження.

&nbsp

&nbsp

Що ви вивчаєте


У перший рік ви знайомі з деякими з основних теорій у соціальній антропології та її суб-полів - політична антропологія, економічна антропологія, і спорідненості. Ви також введений на роль етнографії, і будуть дані основи в антропологічному методологічної практики. Для соціології елемент ви подивіться на тему "ключових текстів і мислителів, а також познайомитися з соціологією як склалося, і її відмітні риси.

&nbsp

Протягом другого року ви вважаєте, антропологія релігії, моралі і символізм, і досліджувати взаємодію між поточною зміною економічних і політичних структур. Посилання звичайно вчив спільно з відділами знайомить вас з методологічних і філософських питань у галузі соціології та антропології.Крім того, центральні питання соціологічного аналізу будуть розглянуті, як це утворення в сучасному світі, охоплюючи націоналізм, колоніалізм, і фашизм. Ви також прийняти соціології варіант - покриття поточних параметрів політики, культури та суспільства, націоналізму, фундаменталізму і космополітизм, соціологія літератури і біографії, сексуальність, відпочинку, культури та суспільства; тіла.

&nbsp

Ви берете обов'язковий курс посилання в третій рік, який розглядається, як змінився світ з класичної соціологічної теорії був проведений. Крім того, можна вибрати подальші антропології та соціології варіантів. Широкий спектр курсів антропологія дозволяє досліджувати області, включаючи: антропологічне розуміння людини і навколишнього середовища відносин; міської антропології, а також психологічні аспекти в антропології.Соціологія варіантів в даний час включають в себе: дитячі питання, громадянства і прав людини; бачення, правди і знань; статі; візуального дослідження соціального світу. Ви також можете завершити дисертацію на тему, за вашим вибором, з особистим контролем керівництва.

&nbsp

&nbsp

Оцінка


Невидимі екзаменаційні роботи, забирати додому документи, доповіді та оцінки курсової роботи.

Про Школу

Chat with students

Запитання