Keystone logo
Goodwin College

Goodwin College

Goodwin College

Введення

Гудвін коледж це інноваційний навчальний співтовариство, що розширює можливості працьовитих студентів, щоб стати затребуваними працівниками.

Ми адаптуємо наші програми для задоволення потреб роботодавців, і ми формуємо їх, щоб відповідати життя студентів. Класи зручно пропонуються цілий рік - дні, вечорами, у вихідні дні, і в Інтернеті. Ступені можуть бути гнучко шаруватий через сертифікат, соратника і програм бакалавра в різних областях, затребуваних.

А ще краще, ми оточуємо наших студентів з особистої підтримки та професійної орієнтації, вони повинні - не тільки, щоб заробити ступеня, але, щоб змінити життя для себе, своїх сімей та їх громад.

Гудвін коледж є некомерційною вищим навчальним закладом та акредитований в Новій Англії Асоціація шкіл і коледжів (NEASC) через Комісію по вищих навчальних закладах. Гудвін Коледж був заснований в 1999 році, з метою задоволення потреб різних студентського населення з кар'єрою орієнтованих освітніх програм, які призводять до сильних результатами в області зайнятості.

Місія

The Місія компанії Goodwin Collegе є навчання різних верств населення студента в динамічному середовищі, яка співпаде освіти, торгівлі і спільноти. Наші інноваційні програми навчання підготовки студентів до професійної кар'єри, сприяючи безперервного навчання і громадянської відповідальності. Як спільнота коледжу виховання ми закликаємо студентів, викладачів, співробітників і адміністрації в повній мірі реалізувати свій високий академічний, професійний і особистий потенціал.

цілі:

 • Для того, щоб створити динамічну освітнє середовище, яка готує для студентів і просуває в професійній кар'єрі, розвиваючи вдячність за гуманітарні науки, мистецтва і науки.
 • Для того, щоб навчати студентів в середовищі, яка святкує різних культур, різного віку, досвідом і думками.
 • Для більш точного методів, які підтримують і зберігають студентів і аспірантів.
 • Для того, щоб адаптувати наші програми до потреб нашого тіла студента, робочої сили і суспільства.
 • Для того, щоб збагатити наші місцеві та глобальні спільноти шляхом формування та підтримки відносин співробітництва, які створюють освітні, економічні та культурні переваги.
 • Щоб допомогти нашим випускникам виявлення і закріплення професійних можливостей.
 • Для того, щоб надати студентам основи для прийняття етичних рішень і поводяться з професійної цілісності.

інституційні результати

У коледжі Гудвін, ми вважаємо, що кожен студент, який випускники повинні володіти певними здібностями, незалежно від їх академічної програми. Ми називаємо ці основні здатності інституційних результатів.

Після закінчення школи, Студенти коледжу Гудвін буде:

 • Продемонструвати знання в обраній ними галузі дослідження.
 • Мають ефективної комунікації та аналітичні навички.
 • Купувати бажання і навички, необхідні для здійснення безперервного навчання.
 • Виявити громадянську відповідальність.

Основні цінності (прийнята в 2012 році)

Основні цінності Гудвін Коледжу є його глибоко переконання, які представляють найвищі пріоритети коледжу і основних рушійних сил. Вони визначають нашу пристрасть до того, що ми робимо і як ми вибираємо резонувати з і звернутися до студентів, співробітникам і більшою Goodwin спільноти.

Хто ми

Ми вважаємо, що кожна людина повинна мати доступ до якісної освіти. Ми вважаємо, що ви повинні мати шанс на успіх, незалежно від того, де ви були або куди ви плануєте поїхати. Може бути, ви не знайшли успіху в іншому коледжі, або ви просто не думав, що у вас був час, гроші або підтримка, щоб побачити коледж до кінця. Гудвін тут, щоб повернути його навколо для вас. Почніть своє майбутнє сьогодні в Гудвін.

Розташування

 • East Hartford

  One Riverside Drive East Hartford, 06118, East Hartford

Запитання