Keystone logo
Graceland University Бакалавр мистецтв у галузі фінансів
Graceland University

Бакалавр мистецтв у галузі фінансів

Lamoni, США

4 Years

Англійська

Request pace

Request application deadline

Aug 2024

USD 19 950 *

Купажований, На кампусі

* навчання 2024-25

Введення

Як фінансист, ви відіграватимете важливу роль у керуванні бізнес-рішеннями та впливатимете на них. Ваш досвід у фінансовому аналізі, оцінці ризиків і стратегічному плануванні є ключовим для формування важливих рішень, які сприяють успіху організацій. Крім того, маючи фінансовий ступінь, ви можете продовжити кар’єру фінансового планувальника. Ваше розуміння фінансових ринків та інвестицій дозволить вам допомагати клієнтам орієнтуватися у фінансових рішеннях і досягати власних фінансових цілей.

Фінансова спеціальність Graceland побудована на курсовій роботі з фінансів, економіки, математики та бухгалтерського обліку, яка надасть вам сильні навички кількісного, критичного та аналітичного мислення. Отримавши ці фундаментальні знання, ви отримаєте фінансовий контент, орієнтований на кар’єру, спеціалізований на певній галузі, який включає навчання на основі досвіду та моделювання, засноване на професійному етичному кодексі.

Чому варто вибрати ступінь у галузі фінансів у Graceland?

Фінансова спеціальність Graceland розроблена таким чином, щоб доповнювати інші спеціальності, пов’язані з бізнесом, уможливлюючи безперервні подвійні або навіть потрійні спеціальності, які забезпечують більший ступінь спеціалізації та підготовки до найпопулярніших робіт у сучасному діловому світі. Навчальна програма спеціальності «Фінанси» побудована на основоположному принципі підготовки студентів до соціальної обізнаності та готовності почати кар’єру, яка зробить світ кращим.

Ми надамо вам можливість відточити свої навички, беручи участь в інвестиційному клубі університету Грейсленд. Середовище співпраці в Graceland пропонує студентам тісні робочі стосунки зі своїми колегами та викладачами, посилені високозалученою базою випускників, що пропонує доступ до та можливість побудувати міцну професійну мережу.

Прийом

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання