Keystone logo
Graduate School of Engineering - ESIEA

Graduate School of Engineering - ESIEA

Graduate School of Engineering - ESIEA

Введення

ESIEA, Вища інженерна школа, забезпечує інженерну підготовку високого рівня та розвиває особисті здібності наших студентів, надаючи їм життєві навички, які мають велике значення.

ESIEA створила свою репутацію на передачі знань, ноу-хау та життєвих навичок своїм майбутнім випускникам, що дозволить їм швидко вступити на свою першу посаду та розвивати свою кар'єру в світі, що постійно змінюється.

Наше прагнення - навчити інженерів як дизайнерів, розробників, системних та прикладних інтеграторів, поєднуючи курсові роботи з ІТ, електроніки та автоматизованих систем.

Завдяки викладаним курсам, колективній роботі над практичними проектами, гуманітарній, культурній чи спортивній діяльності наші студенти знаходять засоби для стимулювання їхньої творчості та розвитку їхнього смаку до інновацій, здатності адаптуватися та почуття спілкування. Широкий спектр можливостей, свобода вибору та близькість до постійного викладацького та наукового персоналу допомагають студентам прокладати власні шляхи, роблячи їх унікальними інженерами ESIEA.

Розташування

 • Laval

  Rue des Docteurs Calmette et Guérin,38, 53000, Laval

  • Ivry-sur-Seine

   Avenue Maurice Thorez,74 bis, 94200, Ivry-sur-Seine

   • Île-de-France

    Rue Vesale,9, 75005, Île-de-France

    Запитання