Greensboro College

Greensboro College

Greensboro College

Введення

Greensboro College надає студентам змогу визначити свої індивідуальні шляхи до життя здійснення, досягнення та впливу.

А через понад 180 років ми все ще знаходимо нові шляхи зміцнення та допомагаємо студентам робити те саме.

Навчаючи студентів ефективно обробляти інформацію, критично мислити та ефективно спілкуватися, освіта гуманітарних наук готує їх як до успішної кар’єри, так і до змістовного життя як зацікавлених громадян, здатних привести до позитивних змін у своїх громадах та не тільки.

Ми бачимо дивовижний потенціал наших учнів, часто до того, як вони побачать його самі. У Грінсборо ви будете відчувати підбадьорення та наділення силою активізуватись і прагнути до позицій, які ви ніколи не вважали можливими.

Кожен учень має унікальні сили, здібності та потреби. Ми тут, щоб показати найкраще у вас. Це означає розуміти, як ви найкраще навчаєтесь, і відповідно адаптувати свою освіту.

Усього за декілька кроків від університетського містечка ви можете робити покупки, їсти у чудових ресторанах, ловити живу музику, досліджувати мистецтво, відвідувати професійну спортивну гру та насолоджуватися стрибковим нічним життям у центрі Грінсборо.

Наші студенти, викладачі та співробітники мають довгу і міцну історію служіння нашому містечку та навколишній громаді. Від вирощування овочів у нашому саду в університетському містечку до відправлення на місію через програму обслуговування Village 401 - у вас буде багато можливостей стати частиною чогось більшого, ніж ви.

Натхненні цінностями Церкви, ми живемо і вчимось у філософії «Відкриті серця. Відкриті розуми. Відкрийте двері ". Ми з гордістю вітаємо всіх людей без обмежень, забезпечуючи всебічну освіту, яка дає студентам можливість вільно мислити та жити вірно.

Розташування

Розташування
  • Greensboro

    West Market Street,815, 27401, Greensboro

    Запитання