Gustavus Adolphus College

Gustavus Adolphus College

Gustavus Adolphus College

Введення

Gustavus Adolphus College - це дуже вибірковий, приватний, коледж, коледж з ліберальних мистецтв, присвячений Євангелічній лютеранській церкві в Америці (ELCA). Заснована в 1862 році, вона цінувала свої лютеранські та шведські спадщини протягом всієї своєї історії. Коледж керується п'ятьма основними цінностями: досконалість, громада, справедливість, служіння та віра.

Gustavus Adolphus College це костел гуманітарних мистецтв, пов'язаний з церквою, міцно вкорінений у його шведській та лютеранській спадщині.

Коледж пропонує студентам із високими прагненнями та обіцяє гуманітарну освіту визнаних досягнень, що надається викладачами, які втілюють найвищі стандарти викладання та стипендій. Навчальна програма Густавуса розроблена для того, щоб довести студентів до оволодіння певною областю навчання в загальних рамках, які є міждисциплінарними та міжнародними з точки зору.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Saint Peter

    West College Avenue,800, 56082, Saint Peter

    Запитання