Haarlem Campus

Haarlem Campus

Haarlem Campus

Статистика

Станьте частиною нашої університетської мережі в Європі!

 • 10 університетів по всьому світу
 • 16300 студентів
 • 1050 професорів і тренерів

  Особливості кампусу

  Надзвичайний досвід життя та навчання

  Навчання в колишній тюрмі.

  Територія колишньої в’язниці «Купола» перетворюється на університетський містечко: сучасне та сучасне навчальне середовище з класами, лабораторією, робочими та зустрічними зонами, інкубатором для запуску, кінотеатром та кафе «Купола» в знаковий історичний пам'ятник.

  Близькість до центру міста та зелені легені навколо купола, обладнані сонячними терасами, 240 студентськими студіями, супермаркетом та центром «зеленої мобільності», доповнюють екосистему будівлі та запрошують студентів затриматися та досліджувати.

  Ви відчуєте енергію, зайшовши в історичну будівлю, перетворену на мозковий центр, повний новаторів, дослідників і передових мислителів, які збираються разом, щоб створити ідеї, що формують майбутнє.

  Життя в кампусі в найкращому вигляді

  Наш кампус у Гарлемі – це набагато більше, ніж просто поєднання навчання, роботи та життя. Haarlem Campus представляє спільноту, що пропонує багато простору для співпраці та обміну.

  Нетворкінг та події

  Численні події, дозвілля та об’єкти, а також спільні проекти в кампусі гарантують можливість спілкування в соціальних мережах та перехресних зустрічей, які допоможуть нашим студентам створити більшу мережу за межами класної кімнати.

  Живе та безпечне розташування в центрі міста

  Невеликі відстані в межах кампусу та до центру міста Гарлем доповнюють перспективну екосистему, яка забезпечує високий рівень безпеки, сімейне відчуття, а також місце зустрічі для освіти та досліджень, установ знань, бізнесу та міста.

  Житло та зелена мобільність

  Купола та його околиці пропонують унікальне поєднання проживання та навчання в рамках спільних та індивідуальних підприємницьких та розважальних послуг. Короткі відстані на території кампусу, а також прокат велосипедів підтримують нескладне та зелене пересування.

  Велосипедна відстань від моря

  До двох найвідоміших пляжів Нідерландів можна легко дістатися на велосипеді або за 25 хвилин їзди на автобусі від центру Харлема.

  Зандворт і Блумендал оточені дикими дюнами, і щоліта температура піднімається до 32 градусів, що приваблює сотні голландських жителів з усієї країни.

  Це ідеальне місце для всіх, хто потребує свіжого повітря, зміни погляду та заряджання новою енергією та творчістю.

  Місто Гарлем

  Наш кампус розташований у Гарлемі, місті з чудовою історією, з чудовою культурою, кафе, магазинами, ресторанами та нічним життям. Крім того, будинок деяких з найкращих музеїв Нідерландів і всесвітньо відомого мистецтва регулярно визнається одним з найкращих міст країни для шопінгу. Його власний яскравий пульс, створений історичними водними шляхами, брукованими вулицями та старовинними будівлями, забезпечує непідробне натхнення та першокласні розваги.

  Крім того, культурний шарм історичного міста, його близькість і часті поїзди до Амстердама пропонують простір для економічних інновацій, а також для підприємницького бачення. Особливо підприємства в перспективних секторах, включаючи молодий цифровий бізнес, креативне виробництво, циркулярну економіку, а також науки про життя та здоров’я, знайшли свій шлях до Гарлема, створивши центр для високоосвічених професіоналів і підприємців.

  У двох кроках від Амстердама

  Життя в Гарлемі має багато переваг.

  Місто захоплює красивими каналами, жвавою громадою та пляжами за рогом. Ще однією вирішальною перевагою Харлема є його близькість до серця Нідерландів – Амстердама.

  До столиці Нідерландів можна дістатися за 11 хвилин їзди на поїзді до 148 разів на день і дає доступ до культових пам’яток, глибокої культури та красивих краєвидів.

  Підготуйтеся до того, щоб стати здатним керувати та організовувати стійкі та інклюзивні процеси людських ресурсів, доповнювати аналіз даних у сфері маркетингу та обслуговування клієнтів, а також підтримувати більш стратегічні операції з управління змінами.

   Студентські послуги та зручності</p>

   Надзвичайний досвід життя та навчання

   Навчання в колишній в'язниці.

   Територія колишньої в’язниці «Купола» перетворюється на університетський кампус: сучасне та передове навчальне середовище з аудиторіями, лабораторіями, робочими місцями та зонами для зустрічей, інкубатором для стартапів, кінотеатром і кафе «Купола». знакова історична пам'ятка.

   Близькість до центру міста та зелених легенів навколо куполу, обладнаних сонячними терасами, 240 студентськими студіями, супермаркетом та центром «зеленої мобільності» доповнює екосистему будівлі та запрошує студентів затриматися та досліджувати.

   Ви відчуєте заряд енергії, ступаючи в історичну будівлю, перетворену на мозковий центр, повний новаторів, дослідників і перспективних мислителів, які збираються разом, щоб створювати ідеї, що формують майбутнє.

   Велосипедна віддаленість від моря

   До двох найвідоміших пляжів Нідерландів можна легко дістатися на велосипеді або за 25 хвилин їзди автобусом від центру Гарлема.

   Зандворт і Блумендал оточені дикими дюнами, і щоліта температура піднімається до 32 градусів, що приваблює сотні голландців з усієї країни.

   Це ідеальне місце для всіх, хто потребує свіжого повітря, зміни точки зору, а також для зарядки новою енергією та творчістю.

   Жваве та безпечне місце в центрі міста

   Невеликі відстані в межах кампусу та центру міста Харлем доповнюють перспективну екосистему, що забезпечує високий рівень безпеки, сімейне відчуття, а також місце зустрічі для освіти та досліджень, установ знань, підприємств та міста.

   Всього в двох кроках від Амстердама

   Життя в Харлемі має багато переваг.

   Місто захоплює красивими каналами, жвавою суспільством і пляжами прямо за рогом. Ще однією вирішальною перевагою Харлема є його близькість до серця Нідерландів – Амстердама.

   До столиці Нідерландів можна дістатися за 11 хвилин їзди потягом до 148 разів на день і відкриває доступ до знакових пам’яток, глибокої культури та прекрасних пейзажів.

   Підготуйтеся до того, щоб отримати можливість керувати та організовувати стійкі та інклюзивні процеси управління людськими ресурсами, доповнювати аналіз даних у сфері маркетингу та обслуговування клієнтів, а також підтримувати більш стратегічні операції управління змінами.

   Розташування

   • Haarlem

    Koepelplein,1C, 2031 EL, Haarlem

   Запитання