Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Введення

Ласкаво просимо до HAMK

Ми — команда з приблизно 9000 людей, які формують майбутнє біоекономіки, охорони здоров’я, освіти, бізнесу, дизайну та технологій. Наша присутність охоплює сім кампусів, онлайн та на міжнародному рівні. Ми надаємо виняткові інструменти та середовище для наших студентів, персоналу та партнерів, щоб працювати та співпрацювати разом, щоб виконувати корисні дії.

HAMK знаходиться на півдні Фінляндії. Наша довга історія, починаючи з 1840 року, дозволила нам стати конкурентоспроможним сучасним університетом із міжнародно визнаною якістю навчання.

Міжнародний університет

Ми вітаємо студентів з усього світу. У нас є понад 850 іноземних студентів із понад 70 країн, щоб збагатити міжнародне середовище HAMK . Ми пропонуємо глобальне середовище, де студенти стикаються з різними культурними перспективами та отримують міжнародні контакти, які цінуються роботодавцями в усьому світі.

Навчання з HAMK

Ми раді запропонувати вам 14 освітніх програм у сферах інженерії, бізнесу, ІТ, дизайну, сільського та лісового господарства. Завдяки широкому спектру доступних спеціалізацій у вас є можливість формувати своє майбутнє та максимально використовувати свої унікальні сильні сторони та прагнення.

У HAMK ми віримо в динамічний підхід до освіти. Наші дослідження бездоганно поєднують теорію, практику та зв’язки з реальним світом, гарантуючи, що ви не лише отримаєте знання, але й розвинете практичні навички та глибоке розуміння трудового життя вашої галузі. Коли ви закінчите навчання, ви отримаєте не тільки диплом, але й навички, ідеї та цінні контакти, які сприятимуть вам успішній кар’єрі.

Під час навчання ви матимете можливість виконувати проекти для реальних компаній, що дозволить вам застосувати свої навички так само, як у професійному середовищі. Ці практичні, практично-орієнтовані дослідження, якими відомі університети прикладних наук, принесуть користь як вам, так і галузям, у яких ви будете працювати.

Ми пишаємося тим, що маємо 4 дослідницькі підрозділи, які тісно співпрацюють з нашими іноземними студентами над різноманітними захоплюючими проектами та завданнями. Ця співпраця відкриває двері до безмежних можливостей і збагачує ваш досвід навчання.

Отже, готуйтеся вирушити у захоплюючу подорож у HAMK ! Ми націлені на розширення ваших можливостей на кожному кроці!

Система якості HAMK

Системи якості фінських вищих навчальних закладів систематично перевіряються Фінським центром оцінювання освіти. На основі оцінки аудиторської групи HAMK став першим вищим навчальним закладом у Фінляндії, який отримав рівень «відмінно» за освіту в галузі оцінювання.

Слідкуйте за нами в Snapchat, а також в Instagram, Facebook і TikToK

Instagram: HAMK_UAS, #hamkstoriesinternational

Facebook: Університет прикладних наук Хяме

TikTok: hamk_uas

Розташування

 • Hämeenlinna

  Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Riihimäki

   Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

   • Valkeakoski

    Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

    • Forssa

     Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

     • Mustiala

      Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

      • Evo

       Saarelantie 1, 16970, Evo

       Запитання