Keystone logo
Hardin-Simmons University

Hardin-Simmons University

Hardin-Simmons University

Введення

Ви ніколи не знайдете іншого місця, такого як Hardin-Simmons University . Ми - баптистський університет в Абіліні, штат Техас, з 127 -річною історією та традиціями, яких немає в жодній іншій школі, і це дає ВШУ особистість настільки ж велику, як і горизонт Західного Техасу.

Наша місія та бачення

 • Місія: Місія Hardin-Simmons University полягає у тому, щоб бути спільнотою, яка присвячена забезпеченню досконалості в освіті, освіченому християнською вірою та цінностями.
 • Бачення: Hardin-Simmons University буде інноваційною спільнотою науковців-служителів, які залучатимуть уми та виховуватимуть дух майбутніх християнських провідників.

Отже, чим же відрізняється ВШУ?

Чесно кажучи, ви не будете знати, чим Хардін-Сіммонс відрізняється від інших університетів, поки не відвідаєте. Коли майбутні студенти відвідують кампус, вони використовують слова "сім'я" та "дім" для опису ВШУ. Ми вважаємо, що це багато говорить про нас, і ми дуже хотіли б, щоб ви завітали.

Але зараз ви хочете знати, чому вам взагалі варто приходити в гості. Отже, почнемо з початку ВГУ ... фактично до його утворення.

Спадщина Джеймса Б. Сіммонса

Наш засновник, тезка, доктор Джеймс Б. Сіммонс, був служителем -баптистом з Північного Сходу до і після громадянської війни. Він проповідував свободу рабам перед війною, що принесло йому погрози смолою та пір’ям… і спалив його церкву в Індіанаполісі. Після Громадянської війни він допоміг заснувати сім коледжів для звільнених рабів, оскільки він знав, що освіта є важливою для їхнього успіху як вільних громадян.

Нарешті, він допоміг групі торговців, фермерів та пасторів у прикордонному містечку Абілін, штат Техас, заснувати новий баптистський університет, який обслуговуватиме величезну територію країни, де ще не існує вищої освіти. Спадщина доктора Джеймса Б. Сіммонса все ще відчувається і втілюється в Hardin-Simmons University сьогодні.

Сіммонс був прикордонником, який ніколи не жив на кордоні. Своїми думками, молитвами та мріями він допомагав іншим розширювати межі та долати бар’єри. Сіммонс поставив собі два запитання: «Яка найбільша думка, яка коли -небудь займала ваш розум?» і "Який ваш обов'язок щодо його виконання?"

Його новаторський дух і ці два величезні питання породили місію, яка продовжує існувати в ВШУ: «Щоб християнство охопило всю земну кулю, усі бар’єри потрібно усунути».

Сім'я ВШУ

Наші студенти мають великі мрії, і ВШУ існує, щоб прищепити знання та виховувати впевненість у виявленні та здійсненні цих мрій. Ми робимо це, сприймаючи кожного учня як члена нашої родини. Ви будете мати значення в ВШУ, і будете мати значення для нас, коли підете у світ.

Наші студенти скажуть вам, що вони прийшли сюди, щоб бути частиною цієї родини. Наші випускники скажуть вам з усього світу, що вони все ще є членами родини HSU.

Майбутні студенти, які відвідують ВНУ, весь час говорять нам: «Я просто знав, що ВШУ - це те місце, де я повинен був бути». Наш кампус привітний і не лякає. Все легко знайти, і всі класи знаходяться в межах швидкої прогулянки по житлових будинках.

Традиції ВШУ

Великі університети Техасу славляться своїми традиціями, але великі школи не славляться своєю сімейною атмосферою. У Хардін-Сіммонсі, однак, ви можете знайти такі традиції, як Біні Кеппінг, Данч з кільцями, Шість білих коней та Ковбойська група-і все це зберігає ваш шанс стати великою рибою у маленькому ставку.

Академічна досконалість

У нас також є співвідношення 1 професор на кожних 12 студентів. Це гарантує, що ви отримаєте особисту увагу своїх професорів, і кожен клас буде викладати професор. У HSU немає натовпу, де можна заблукати. Насправді вас, ймовірно, часто запрошуватимуть на вечерю в будинок професора. Вас змусять докласти максимум зусиль, але ви завжди матимете допомогу для цього.

Ти ще відчуваєш різницю?

Сім’ї люблять, захищають, підтримують та кидають виклик один одному. Ми закликаємо вас приїхати до Хардіна-Сіммонса, стати частиною нашої родини, весело провести час, дізнатися багато нового, знайти свої мрії, подолати бар’єри, прокласти нові стежки-і змінити світ для Христа.

Статистика

Академіки HSU

Через наші п’ять основних шкіл і коледжів HSU пропонує понад 50 спеціальностей бакалавра та неповнолітніх, а також 14 ступенів магістратури, від бізнесу до фізичної терапії.

Факультет ХДУ

Ми пишаємося нашими інтимними класами. Співвідношення студентів і викладачів 12:1 забезпечує особисту увагу ваших викладачів. Більше 90 відсотків наших викладачів мають найвищі ступені в своїх галузях навчання.

Легка атлетика HSU

Дух ковбоїв і ковбоїв процвітає в кампусі. HSU бере участь у видах спорту NCAA Division III. Ми пропонуємо 18 університетських видів спорту, включаючи баскетбол, гольф, теніс, крос, легка атлетика, футбол, футбол, бейсбол, софтбол та волейбол.

Наше зобов’язання щодо доступності

Більше 98 відсотків студентів HSU отримують певну фінансову допомогу. Ми присуджуємо нашим студентам понад 47 мільйонів доларів США, включаючи федеральні, державні та інституційні програми.

HSU прагне доступності, і наша команда фінансової допомоги працюватиме з вами та вашою родиною, щоб вивчити всі ваші варіанти фінансування освіти.

Ресурси та технології HSU

Наша бібліотека кампуса містить понад 440 000 одиниць у своєму онлайн-каталозі. І ми є частиною консорціуму Abilene Library, який пропонує понад два мільйони одиниць.

Майже кожен куточок нашого кампусу доступний Wi-Fi, і ви знайдете комп’ютери по всьому кампусу в більш ніж дюжині лабораторій і місць загального користування.

  Особливості кампусу

  Ми знаємо, що ви знайдете наш кампус красивим, комфортним і привітним, від унікального купола на вершині будівлі Скілз до приголомшливого вітражного скла в капелі Логсдон. Наш будинок площею 200 акрів складається з 33 великих будівель, включаючи класні кімнати, резиденції та квартири, а також спортивні майданчики та велику кількість відкритих зелених насаджень.

  Життя на кампусі

  HSU наповнений можливостями для інтелектуального, соціального, культурного та духовного розвитку. Приєднуйтесь до однієї або кількох з наших 40+ організацій кампусу, включаючи очно-зашкільні команди з 20 видів спорту, 8 клубних видів спорту, групи обслуговування, академічні клуби та товариства честі. Крім того, насолоджуйтеся спілкуванням зі своїми друзями та однокласниками в каплиці.

  Живіть в одному з наших шести гуртожитків, або студенти, які закінчили 4 семестри та/або мають 21 рік, можуть вибрати проживання в одному з двох житлових комплексів на території кампусу.

   Прийом

   Приєднуйтесь до родини HSU! У HSU ви будете навчатися у нашого всесвітньо відомого викладача, спілкуватися зі студентами з усього світу та бути наставниками людей, які щиро піклуються про ваш духовний, інтелектуальний та особистий розвиток. Незалежно від того, чи ви вперше навчаєтесь на першому курсі, студент переведення або повертаєтесь, щоб закінчити навчання, ми хотіли б, щоб ви зробили HSU вашим домом.

   Умови вступу: Першокурсники

   Загальний прийом буде здійснюватися на основі результатів тестів, класного рангу, середнього балу та позакласних заходів.

   Автоматичний загальний прийом буде запропоновано будь-якому студенту з однією з таких кваліфікацій:

   • Композитний бал ACT 20 або
   • Комбінований бал SAT 1030 або
   • Оцінка CLT 66 або
   • Клас середньої школи входить до 25% найкращих
   • Тест Необов’язкові кандидати будуть автоматично допущені з середньою оцінкою 3,5 HS

   Хоча ми рекомендуємо вам скласти вступний іспит до коледжу або подати бали, які ви вже маєте, HSU прийматиме заявки без тестових балів, без штрафів для студента. HSU і надалі матиме комплексний процес розгляду заявок і розглядатиме всі подані заявки під час прийняття рішення про вступ.

   Кінцевий термін подання заявок: заявки приймаються до серпня 2022 року для початку осені 2022 року.

   Міжнародні студенти

   Підготовка до навчання в іноземній країні може бути дуже захоплюючою, а шлях до вступу – це насичений досвід. Наведені нижче етапи міжнародного вступу до бакалавра розроблені, щоб допомогти вам здійснити плавний перехід до HSU.

   Крок 1: Застосування

   Почніть заявку на міжнародний вступ до HSU вже сьогодні! Плата за заявку не стягується! Створіть профіль на нашому сайті та подайте онлайн-заявку.

   Крок 2: Вступ

   • Процес міжнародного вступу в HSU простий. Нам потрібні наступні пункти, щоб розглянути вас для вступу до HSU як іноземного студента:
   • Подати стенограми всієї середньої школи (старшої школи). Стенограми мають бути оригінальними документами або чіткими фотокопіями, зробленими шкільним чи державним службовцем.
   • Подайте офіційний результат тесту SAT, ACT або CLT. Мінімальні вимоги до іспиту для міжнародного вступу до HSU:
    • СБ 1030*
    • ДІЯ 20*
    • CLT 66*

   *Якщо ви переходите з університету всередині або за межами США, вам не потрібно подавати оцінки SAT, ACT або CLT. Проте ми вимагаємо оцінку знання мови.

   • Подайте TOEFL, IELTS або тест на знання англійської мови Duolingo. Мінімальні вимоги до володіння англійською мовою для міжнародного вступу до HSU:
    • TOEFL: 79
    • IELTS: 6.5
    • Дуолінго: 95
    • Повідомлення про мету. Надішліть есе від однієї до двох сторінок про те, чому ви хочете навчатися в Сполучених Штатах та в Hardin-Simmons University . Будь ласка, вкажіть своє повне ім’я в есе про мету.

   Крок 3: Імміграція

   Щоб навчатися в Сполучених Штатах, іноземні студенти повинні виконати кілька імміграційних вимог HSU:

   • Копія паспорта;
   • Надати заяву про фінансове забезпечення;
   • Підпишіться на доставку I-20;
   • Сплатити комісію SEVIS;
   • Запланувати співбесіду в Visa;
   • Сплатити реєстраційний депозит.

   Крок 4: Завершення та реєстрація

   Після того, як вас зарахували до університету та виконали свої імміграційні вимоги, вам потрібно виконати кілька додаткових пунктів, щоб зареєструватися на курси, а потім підготуватися до свого прибуття в HSU:

   • Виконати умови угоди;
   • Прийняти стипендію в HSU Central;
   • Реєстрація на заняття.

   Крок 5: Інформація про житло та прибуття

   HSU допоможе вам приїхати до нашого кампусу, надавши транспортні послуги з регіонального аеропорту Абілін, а також подбає про те, щоб ваше житло було готове, коли ви приїдете. Щоб підготуватися до вашого приїзду, необхідно виконати наступні пункти:

   • Заповніть Запит на житло в HSU Central;
   • Заповніть форму студентського здоров’я в MedProctor;
   • Заповніть форму прибуття та перегляньте контрольний список перед відправленням.

   Крок 6: Оплата

   Іноземні студенти повинні внести свій перший платіж на свій студентський рахунок до прибуття в кампус HSU. Будь ласка, переконайтеся, що ваш перший платіж здійснено через HSU Central до наступних дат платежу:

   Терміни оплати:

   • Осінь: 1 серпня
   • Весна: 5 січня

   Візові вимоги

   Щоб навчатися в Сполучених Штатах, іноземні студенти повинні виконати кілька імміграційних вимог HSU:

   1. Копія паспорта. Подайте копію паспорта.
   2. Надайте заяву про фінансове забезпечення. Перш ніж можна буде видати форму I-20, студенти повинні заповнити підписану форму «Заява про фінансове забезпечення» та включити підтверджуючі докази; наприклад, виписки з банку, ощадні рахунки тощо. Ви також подасте ці документи до Консульства США під час подачі заяви на отримання візи.
   3. Підпишіться на доставку I-20. Щоб підписатися на HSU для відправлення документа I-20, вам потрібно відвідати веб-сайт нашого партнера SASS-SmartShip . Після реєстрації виберіть Hardin-Simmons University зі спадного меню, щоб створити відправлення I-20. HSU отримає транспортну етикетку, щоб швидко відправити ваш I-20 поштою. Щойно ваш документ буде відправлено, ви отримаєте сповіщення, щоб ви могли контролювати доставку.
   4. Сплатіть комісію SEVIS. Щоб сплатити комісію SEVIS, перейдіть на офіційний веб-сайт DHS тут . Щоб отримати інструкції щодо сплати комісії SEVIS, перегляньте цей відеоурок .
   5. Заплануйте співбесіду в Visa. Щоб запланувати візову співбесіду, вам потрібно відвідати наступний веб-сайт Державного департаменту США . Перед співбесідою для отримання візи вам потрібно буде переглянути контрольний список для візи F-1 і взяти ці пункти з собою на дату співбесіди. Завантажте паперову копію цього списку тут .
   6. Сплатити реєстраційний депозит. Внесіть реєстраційний депозит (3000 доларів США) і забезпечте собі місце в HSU. Цей реєстраційний депозит також діє як ваш перший платіж за навчання та оплату в школі. Щоб отримати інструкції щодо сплати реєстраційного депозиту, ви можете переглянути ці інструкції тут .

   Стипендії та фінансування

   Доступність HSU

   Щороку близько 97% студентів HSU отримують фінансову допомогу, включаючи стипендії, позики, гранти та навчання. Насправді, наш середній студент щороку платить приблизно стільки ж, скільки той, хто навчається у великому техаському державному університеті.

   Отже, не потрібно шокувати наклейку, коли ви подивитеся на вартість. Ми прагнемо привести вас сюди, щоб отримати чудову християнську освіту, і частина цього допомагає зробити її максимально доступною – зараз і в майбутньому.

   Хардін-Сіммонс навряд чи буде вашим найдешевшим варіантом навчання в коледжі. Так, ми це сказали. Проте (ви знали, що це буде) ми вважаємо, що ми є однією з найкращих цінностей у всій вищій освіті. Це означає, що ви отримаєте кращу якісну освіту в HSU, ніж у дешевшому коледжі, і подібну чи кращу якість, ніж у багатьох дорожчих приватних університетах.

   Як ми можемо виміряти нашу цінність?

   • Наше співвідношення студентів і викладачів 12:1 для індивідуальної уваги;
   • 90% нашого факультету мають найвищий доступний ступінь у своїх галузях;
   • Повна акредитація на 10 років (станом на 2018 рік);
   • Вся ця фінансова допомога;
   • Сім'я і традиції HSU, які ви більше ніде не знайдете.

   Міжнародні студентські стипендії

   Hardin-Simmons University надає чудові стипендії для іноземних студентів, які досягли високих результатів, які бажають навчатися в Сполучених Штатах у нашому кампусі Абілін, штат Техас. Після вступу до університету іноземні студенти, які відповідають вимогам, автоматично оцінюватимуться на ці стипендії. HSU враховує академічні результати студента, результати вступних іспитів до коледжу, участь у спільному навчанні, статус зарахування та очікувану спеціальність під час присудження стипендії іноземному студенту.

   2021-2022 Академічні стипендії для іноземних студентів

   • Стипендія з відзнакою: 21 000 доларів США на рік (дуже конкурсний відбір, нагорода після прийняття до програми з відзнакою)
   • Стипендія довірених осіб - 16 000 доларів США на рік (оцінка SAT: 1330 або вище)
   • Президентська стипендія - 14 000 доларів США на рік (SAT: 1230 або вище)
   • Стипендія деканів - 12 000 доларів США на рік (оцінка SAT: 1130 або вище)
   • Університетська стипендія - 10 000 доларів США на рік (SAT: 1030 або вище)

   Додаткові стипендії для іноземних студентів

   • Церковна стипендія – до 2000 доларів США на рік
   • Стипендія HSU Heritage Scholarship - 1500 доларів США на рік (присуджується для утриманців християнських пасторів або місіонерів)
   • Департаментні стипендії – сума варіюється в залежності від академічної програми
   • Потрібні гранти – сума залежить від фінансових потреб
   • Вакансії для навчання в кампусі – до 4400 доларів США на рік

   Зовнішні стипендії

   Зовнішні стипендії – це стипендії, які можна використовувати для будь-якого університету і надходять з джерела, не пов’язаного з певним університетом. У більшості випадків ви можете подати заявку на ці стипендії онлайн, але є деякі, які все ще хочуть отримати паперову заявку. Звісно, усі вони мають кваліфікацію та термін.

   Вас можуть попросити надати особисту інформацію або написати про свої фінансові потреби, але стипендіальні агентства ніколи не повинні запитувати номер вашого банківського рахунку або кредитної картки. Якщо стипендіальне агентство запитує особисту банківську інформацію, не подавайте заявку на цю стипендію. Крім того, під час пошуку сторонніх стипендій перевірте URL-адресу https://, яка говорить вам, що це безпечний сайт. Якщо сайт незахищений, не подавайте заявку на цю стипендію.

   Відгуки учнів

   Розташування

   • Abilene

    2200 Hickory, Abilene, TX, 79698, Abilene

   Програми

   Запитання