Keystone logo
Hardin-Simmons University Бакалавр природничих наук
Hardin-Simmons University

Бакалавр природничих наук

Abilene, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 29 526 / per year *

На кампусі

* денне навчання та оплата бакалаврату; 12-17 годин на семестр; не включає окремі збори за курс

Введення

Програма «Наука про освіту» призначена для студентів, які планують отримати сертифікат для викладання наук у системі державних шкіл Техасу, а також приватних школах.

Ступінь загальних наук 4-8 ступенів готує студентів до викладання відповідних класів наук з 4 по 8 клас з таких предметів, як загальна біологія, загальна хімія, природознавство, геологія, загальна фізика та астрономія.

Наука про життя 7-12 ступенів готує студентів до викладання 7-12 класів у класових завданнях, таких як: наука, біологія, анатомія, тваринництво, рослинництво та ґрунтознавство, екологія, водні науки, медична мікробіологія та криміналістика.

Ступінь фізичної науки 6-12 готує студентів до викладання 6-12 класів у класових завданнях, таких як: наука, хімія, фізика, інженерне проектування та вирішення проблем, а також наукові дослідження та дизайн.

Ступінь «Навукова композиція 7-12» готує студентів до викладання 7-12 класів у класових завданнях, таких як: наука, біологія, тваринництво, рослинництво та ґрунтознавство, анатомія, екологія, водні науки, криміналістика, хімія, фізика, інженерне проектування Та вирішення проблем, наукові дослідження та дизайн, астрономія, наука про Землю та космос та екологічні системи.

Навчальний план

Результат програми

Про Школу

Запитання