Hendrix College Бакалавр мистецтв - біохімія — молекулярна біологія
Hendrix College

Бакалавр мистецтв - біохімія — молекулярна біологія

Conway, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Біохімія - Молекулярна біологія (BCMB) є міждисциплінарним напрямком, метою якого є розуміння живих систем на молекулярному рівні. Студенти спеціальності BCMB дізнаються про клітинну структуру, характеристики з біологічної та біохімічної точки зору та її складні та складні функції, за допомогою яких керуються основними життєвими процесами. З цією метою в навчальну структуру цієї спеціальності входять курси з різних дисциплін природничих наук, включаючи біологію, хімію, математику та фізику.

На додаток до стандартної курсової роботи, навчальний план BCMB наголошує на важливості дослідницького досвіду. Студенти знайомляться з найсучаснішими прийомами, що використовуються дослідниками у цій галузі. Спеціальність також готує студентів магістрантів, зацікавлених у здійсненні міждисциплінарних випускних програм, таких як генна інженерія, геноміка, протеоміка та біоінформатика. Спеціальності BCMB не можуть бути меншими ні з хімії, ні з біології.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр біологічних наук з професійними дослідженнями
    • Belfast, Великобританія
  • Bachelor of Applied Science (BAppSc) Majoring in Molecular Biotechnology
    • Dunedin, Нова Зеландія
  • Bachelor in Molecular Biology and Genetics
    • Ankara, Туреччина