Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai Бакалавр (з відзнакою) з маркетингу та роздрібної торгівлі моди
Heriot-Watt University Dubai

Бакалавр (з відзнакою) з маркетингу та роздрібної торгівлі моди

Academic City, Сполучені Арабські Емірати

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 65 100 / per year *

На кампусі

* 63000 AED на рік. Всі збори за навчання з урахуванням ПДВ.

Введення

Огляд

Наша модна програма маркетингу та роздрібної торгівлі впевнено готує студентів до кар’єри в галузі маркетингу та роздрібної торгівлі. Студенти набувають творчих, критичних та передавальних навичок маркетингу та роздрібної торгівлі, які орієнтовані на моду, але ще широкі. Студентів навчають основ модного маркетингу та роздрібної торгівлі та модного бізнесу. Ми охоплюємо основні потреби клієнта та робочий короткий опис, основний фокус продукту та його звернення до покупців / споживачів, а також ключові навички, такі як мерчандайзинг, купівля, логістика, просування, реклама та аналіз тенденцій для підтримки товару. Широкі зв’язки та співпраця з нашими промисловими партнерами допомагають студентам отримати «живий» досвід навчання. Кандидати повинні мати гостре бажання та спритність у сфері мистецтва та дизайну.

Студентам звичайного ступеня, які бажають перейти на честь четвертого курсу, потрібно буде продовжити навчання у Великобританії.

Чому слід вивчати модний маркетинг та роздрібну торгівлю в університеті Heriot-Watt в університеті міста Дубай?

 • Практично заснована програма з сильним акцентом на академічні стандарти та "живу" співпрацю.
 • Унікальна британська модна освіта, де студенти беруть участь у глобальному маркетинговому, рекламному, рекламному та роздрібному процесі.
 • Високо оцінено за активне висвітлення преси та ЗМІ, отримане з моменту запуску в Дубаї.

Зміст курсу

Перший рік

Широкий загальний перший рік для всіх студентів моди, який забезпечує міцну базу навичок для індустрії моди. Окрім вивчення конкретних Pathways , студенти пройдуть творчі та сучасні дослідження, щоб поставити свою роботу в контекст. Курси включають маркетинг та роздрібну торгівлю, модне спілкування, текстиль, сучасні та контекстуальні дослідження, модна реклама та PR, навички CAD та презентації, а також знання виробництва та монтажу.

Другий рік

Студенти вивчають сучасні ідеї, проблеми та інновації, пов'язані з маркетингом моди та роздрібною торгівлею. Студенти беруть участь у вищому рівні навчання у сферах купівлі, просування, реклами, мерчандайзингу, поінформованості про бренди та клієнтів та аналізу та розвитку продуктів. Навички презентації вдосконалюються із застосуванням CAD та вивченням різних засобів масової інформації та розробки веб-сайтів за допомогою цифрового додатка. Більше розуміння ринку та споживачів забезпечується завдяки галузевим проектам та співпрацям у цьому році.

Третій рік

Зосереджується на тому, що студенти активніше залучаються до індустрії моди завдяки різноманітним міждисциплінарним проектам, що дають змогу розвивати відповідні навички та знання. На цьому вищому рівні навчання студенти проходять курси ділових практик для мод, звітів про управління та фінанси, промислового стилю та розвитку тенденцій.

Четвертий рік

Доступний в університеті Heriot-Watt у Великобританії.

Кар'єра

Після закінчення навчання студенти домагаються цілого ряду кар'єр та ролей у модній індустрії та пов'язаних з нею сферах маркетингу та роздрібної торгівлі, включаючи:

 • Купівля моди
 • Просування та реклама
 • Модний стиліст
 • Модний пошук
 • Візуальний мерчендайзинг
 • Координатор моди
 • Модний директор
 • Роздрібний мерчандайзер
 • Модні зв'язки з громадськістю
 • Модний письменник
 • Роздрібна логістика

Англійська мова вимоги

Якщо англійська мова не була середовищем навчання в середній школі, абітурієнти повинні продемонструвати знання англійської мови, еквівалентне IELTS 6.0 Academic (без елемента нижче 5,5).

Кінцевий термін подання заявки

У нашому кампусі в Дубаї працює цілий рік прийому заявок: як тільки один прийом закрився, ми починаємо приймати заявки на наступну. Ви також можете відкласти дату початку на рік.

Більшість студентів застосовують 6–10 місяців до обраного прийому. Ми можемо приймати заявки до 3 тижнів до початку кожного прийому, але ви повинні зауважити, що пізня заявка майже напевно означатиме затримку в наданні основних адміністративних послуг, таких як ваша студентська карта зрілості (без якої ви не будете можливість доступу до бібліотеки чи онлайн-сервісів).

Прийом

Навчальний план

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання