Keystone logo
University Of Design Schwäbisch Gmünd

University Of Design Schwäbisch Gmünd

University Of Design Schwäbisch Gmünd

Введення

HFG вважає дизайн, щоб бути інноваційним дисципліна з наукових, соціальних, і технологічних аспектів. Дизайн надає відповідальне і постійний вплив на культурні, технічні та економічні події. Університет свідомо уникає художніх ремесел або аспекти в її викладання дизайну фондів. Навпаки, всі п'ять курсів підкреслити наукові принципи і знання, і раціональне обгрунтування проектних рішень.

Основи дизайну

Інтенсивні і міждисциплінарні дослідження фундаменту є відмінною рисою програми HFG. Вони визначають конкретну модель навчальних програм в HFG і є однією з основних причин високої якості проектних курсів в Schwäbisch Gmünd. У підготовчі курси встановити міцну основу для творчої компетентності в проектній діяльності та створити надійну репертуар методів, естетичних переживань і методів. Фундаментні дослідження систематично вивчити закони поверхні і простору, світла і кольору, часу і руху.

Комплексна концепція освіти

Цілісний навчально Концепція HFG заснована на структурній комбінації з: Програма навчання спрямована на заохочення цікавість і спрагу знань, розвинути методичне мислення, передати встановлену професійного контенту, і для зміцнення соціальних та міжкультурних компетенцій студентів.

Атмосфера в університеті характеризується відкритою і продуктивної культури дискусії з міжнародно досвідчених вихователів. Організаційні та технічні елементи були скоординовані і інтегровані в процеси навчання підтримує студентів.

У великих курсів студенти працюють над проектами і вибрав свої власні акценти. Всі програми направлені для розгляду ефективних індивідуальних тематичних досліджень, розвивати далекосяжні рішення знаходження принципи і продемонструвати свою модельний характер для майбутніх проектних завдань. Критичні та методичне мислення, теоретичне обгрунтування та практичні навички стають нерозривно поєднані.

Ключові характеристики

Для дизайну для передачі знань і розвивати додаткове значення він повинен перетнути кордони між дисциплінами і культурами. Розвиток ключових кваліфікацій, таких як самоврядування, команда, що працює навички, мови та міжкультурних компетенцій, таким чином, також є природною частиною курсів Університету дослідження.

Основні теми

Основні теми курсу Зв'язок Design включає в себе системи зв'язку та публікації, виставки, інформаційні кампанії, візуалізацію науково-технічного змісту, напрямок і системи орієнтації, компанії та інституційні тотожності і навчальних матеріалів.

Взаємодія Дизайн Звичайно справу з інтерфейсів програмного забезпечення, машини й пристрої контролю, інтернет-додатків, інформаційних терміналів та програм для новітніх технологій засобів масової інформації.

Дизайн, звичайно Продукт пов'язана з проектуванням технічних споживчих і інвестиційних товарів, інструментів, меблів, виставкових стендів, медичного обладнання, а також аксесуарів переноситися і використовуватися на тілі, і в плануванні систем транспорту, логістичних та мобільності.

Дизайн-дослідження

HFG цінує додатків дизайн, орієнтований на дослідження високо. Всі науково-дослідні роботи зосереджені в центрі в Інституті прикладних досліджень (IAF). Це зосереджується на науково-дослідні та дослідно-питання, пов'язані з трьох основних областях взаємодії, комунікації, дизайн продукту і. Поточні дослідницькі проекти включають в себе ергономічний дизайн медичного обладнання та систем і аспекти взаємодії між людьми і призначених продуктів і систем.

Хороші перспективи

Відмінна репутація HFG Schwäbisch Gmünd пояснює вище середнього шанси своїх випускників на робочому ринку. Університет надає багатообіцяючі можливості для професійної практики і відкриває шляхи до розробки дослідження. Два MA курси пропонують як залученість з дуже складними дизайнерських предметів, а також залучення учнів в теоретичних дослідженнях дизайну теми.

Традиції і бачення

Університет черпає свою динаміку і енергію з області актуальних наукових, соціальних і економічних подій і від свого довгого і безперервної традиції. Ця традиція під впливом методів навчання Баухауза і особливо в Hochschule für Gestaltung Ульмі.

Інноваційний дизайн націлений на досягнення економічної, екологічної та соціальної стійкості. HFG є постійно навчання динамічною організацією, покликаної постійно покращувати високу якість своїх навчальних програм. Вона прагне забезпечити, щоб студенти досягти найвищого рівня професійної кваліфікації та продовжувати відігравати активну роль в представленні інтересів користувачів проектних послуг. В майбутньому HFG намір продовжити цю мету, пропонуючи професійні курси підвищення кваліфікації.

Розташування

  • Schwäbisch Gmünd

    Hochschule für Gestaltung Schwäbisch Gmünd University of Applied Sciences Rektor-Klaus-Straße 100

    Запитання