Keystone logo
Furtwangen University/HFU Business School

Furtwangen University/HFU Business School

Furtwangen University/HFU Business School

Введення

Створення майбутнього через інновації протягом понад 160 років Університет Фуртвангена (HFU) пишається своєю більш ніж 160-річною історією високоякісного навчання, прикладних досліджень і сильної міжнародної орієнтації. Студенти та роботодавці займають високі позиції в таблицях університетських ліг Німеччини, а наша відмінна репутація приваблює студентів з усієї Німеччини, а також із понад 80 країн світу. Маючи три кампуси, десять факультетів і понад 60 інноваційних і практичних курсів на рівнях бакалавра та магістра, HFU пропонує широкий вибір академічних можливостей. Наші студенти отримують переваги від чудових умов навчання з невеликими навчальними групами та особистого спілкування з викладачами. Ми також пропонуємо чудові послуги та засоби підтримки, включаючи ультрасучасні лабораторії, високотехнологічну ІТ-інфраструктуру та одну з найкращих бібліотек у Німеччині. Все це створює чудовий досвід навчання з першокласними перспективами роботи. Чому варто обрати нас?

 • Сучасні інноваційні курси
 • Викладання та дослідження найвищої якості
 • Навчання передовим технологіям
 • з сильним практичним елементом
 • Зосередьтеся на навичках, пов’язаних з роботою
 • Міжнародна спрямованість курсів
 • Оптимальна підтримка та нагляд студентів
 • Відмінні можливості працевлаштування

Бізнес-школа HFU - це надійний центр передового досвіду, відомий своїм новаторським духом і динамічною атмосферою. Понад 1000 бізнесменів закінчили навчання з нами з моменту заснування в 1995 році. Ми пропонуємо повністю акредитовані бізнес-ступені з високим рейтингом, адаптовані до потреб міжнародного ринку праці. У бізнес-школі HFU ви отримаєте найвищу професійну кваліфікацію, що дозволить вам відігравати успішну роль у глобальній економіці 21 століття. І це обіцянка! Оточена природною красою регіону Шварцвальд на півдні Німеччини, HFU Business School забезпечує ідеальне середовище для вашого навчання.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Villingen-Schwenningen

  Robert-Gerwig-Platz 1, 78120, Villingen-Schwenningen

  • Baden-Baden

   Jakob-Kienzle-Str.17, 78054, Baden-Baden

   Запитання