Hunan University of Science and Technology

Hunan University of Science and Technology

Hunan University of Science and Technology

Введення

Хунань університет науки і технології (HNUST), спільно побудований Державним управлінням науки, техніки і промисловості для національної оборони і народного уряду провінції Хунань, є всеосяжним і ключовим провінційний університет з multidisciplines і відмінні риси. Він шанується як «видатний коледж» в бакалавраті оцінки викладання Міністерством освіти; коледж серед «Відмінною програми підготовки інженера» Міністерство освіти. Крім того, він є одним з перших «50 кращих університетів для інновацій і підприємництва» та один з «50 кращих університетів для працевлаштування випускників».

HNUST, яка розвивається з Північної Хунань будівельного коледжу, заснованого в 1949 році, створена в листопаді 2003 року шляхом злиття двох окремих університетів: Сянтань політехнічний університет і Xiangtan педагогічного університету. Він був акредитований Міністерством освіти і народного уряду провінції Хунань. Розташований в Сянтань, HNUST займає площу 3,107 му (207,2 га) з площею в розмірі 974,300 кв. У комплексі 19 шкіл, в аспірантурі, незалежний коледж, коледж для навчання дорослих і міжнародного коледжу освіти, HNUST пропонує 90 програм бакалаврату в одинадцяти жанрах дисциплін-філософії, економіки, права, освіти, історії, науки, техніки , сільське господарство, управління, літератури і мистецтва, 188 аспірантури і 24 докторських програм. HNUST має навчальну здатність близько 1700 з більш ніж 3500 співробітників, 355 з яких є професорами і 800 є докторська власники. В даний час, HNUST користується загальнонаціональної навчалося понад 35 тисяч студентів-очників, разом з квітучої спільнотою міжнародних студентів.

Студентське життя

HNUST надає важливого значення міжнародного академічного обміну та співпраці. До сих пір, університет співпрацює з більш ніж 40 університетів, у тому числі США, Великобританії, Австралії, Японії і більш ніж 10 університетів в Тайвані. Іноземні студенти, які навчаються взяті з 16 різних країн. За останні три роки, HNUST найняв високий клас іноземних фахівців для 6 пластирів і підтримується більше 10 іноземних викладачів постійно

Розташування

  • Changsha

    Taoyuan Road, Xiangtan, Hunan Province, , Changsha

    Запитання