Keystone logo
Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

Введення

Ласкаво просимо на факультет мистецтв університету баптистів Гонконгу

Факультет мистецтв є невід'ємною частиною Гонконзького університету баптистів, закладу, який твердо зобов’язаний бути "провідним університетом гуманітарних мистецтв в Азії для світу, що забезпечує досконалість у дбайливій, творчій та глобальній культурі".

Заснований у 1961 році факультет мистецтв включає п'ять кафедр, мовний центр, чотири дослідницькі центри та два інститути:

– кафедра китайської мови та літератури
– Кафедра англійської мови та літератури
- кафедра гуманітарних наук та творчого письма
– Відділ релігії та філософії
- кафедра перекладу, усного перекладу та міжкультурології
- Мовний центр (обслуговує весь університет)

- Центр прикладної етики
- Центр культурної спадщини Китаю
- Центр китайсько-християнських досліджень
- Центр перекладу
- Синологічна академія ім. Хао Цзонг-І
- Пан Саймон Сун та пані Мері Сун з китайсько-гуманітарного інституту

Відповідно до місії Університету, факультет мистецтв прагне забезпечити всесвітньо важливі та етично усвідомлені викладання та дослідження з метою сприяння загальному блага. Факультет мистецтв визначив « добробут, цінність та суспільне благо » як свою сферу досліджень у галузі ніші. Цей стратегічний фокус по-різному відображається у шести науково-дослідних групах між факультетами (Ефективність досліджень; Китайська та міжкультурна гуманітарна освіта; Формування публічної культури; Творчість, Я та суспільство; Дослідження меншин / Маргіналізовані дослідження населення; Антропоценові дослідження). Факультет мистецтв вносить вагомий внесок у дослідницький кластер «Творчі медіа / практики» університету та повністю бере участь у амбіційному прагненні набору в університеті Talent100.

Послуги
Факультет мистецтв здійснює свої зусилля в умовах, які чітко відображають місію ліберальних мистецтв університету. До послуг гостей:

  • Інтерпретаційна лабораторія
    пропонуючи підтримку для навчання послідовним та одночасним способам перекладу
  • Фонологічна лабораторія та оазис вивчення мови
    забезпечення незалежних ресурсів для вивчення мови

Brooke Cagle / Unsplash

127065_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Нішевий дослідний напрям факультету мистецтв

Добробут, цінність та суспільне благо

Нішевий дослідний напрямок факультету мистецтв має три основні теми: добробут, цінність та суспільне благо. Колеги факультету проводять дослідження, що стосуються цих тем окремо, а також способи їх взаємозв'язку. Область досліджень, що займається нішею, в основному стосується того, як (крос) культурні та творчі практики приносять цінність для життя не лише окремих людей, а й цілих громад, тим самим відіграючи конституційну роль у побудові добрих суспільств та в виробленні суспільних благ. Процвітаючий урядовий університет гуманітарних мистецтв, який фінансується урядом, і, як очікується, проводитиме наукові дослідження, що мають значення для суспільства, HKBU пропонує благодатне середовище для творчих досліджень корисностей, які культура та творчі практики приносять світові. Крім усього іншого, колег факультету мистецтв цікавлять внесок музики у якість життя з часом, роль творчого письма в контексті травми та терапії, цінність молитви та наслідки творчих практик з питань солідарності та соціального зв’язку в контексті різноманітних суспільств та серед маргіналізованих громад.

Структура та роль науково-дослідної галузі нішевого факультету

Шість підтемати (Ефективність досліджень; Китайські та міжкультурні гуманітарні науки; Формування громадської культури; Творчість, Я та суспільство; Дослідження меншин / Маргіналізовані дослідження народонаселення; Антропоценові дослідження) забезпечують структуру для нішевих дослідницьких районів із кожним підрозділом -тема пов'язана з міждисциплінарною дослідницькою групою. Для полегшення міждисциплінарності в кожній групі є якір і співачка з різних відділів. Всім аспірантам на факультеті мистецтв пропонується приєднатись до принаймні однієї дослідницької групи, і тому ФНРА відіграє важливу роль у розвитку талантів досліджень. Діяльність дослідницьких груп включає розроблення групових пропозицій щодо гранту, обговорення окремих грантових пропозицій, презентації незавершеної роботи та проведення семінарів із дослідниками з місцевих та міжнародних мереж групи. Карта зовнішніх взаємодій (наприклад, з науково-дослідними центрами та громадськими організаціями) інформує про діяльність кожної дослідницької групи, що дозволяє як впливати, так і розробляти місцеві та міжнародні науково-дослідні проекти значного масштабу та масштабу.

Розташування

  • Hong Kong

    OEW 1100, Arts Faculty Dean's Office, Oen Hall Building (West), Ho Sin Hang Campus, Hong Kong Baptist University, , Hong Kong

Запитання