Hong Kong Baptist University School of Communication

Hong Kong Baptist University School of Communication

Hong Kong Baptist University School of Communication

Введення

Про школу спілкування

Школа комунікації баптистського університету Гонконгу була заснована в 1968 році. Він надає широкий спектр програм зв'язку в Гонконгу на бакалавратах та аспірантурі.

Впродовж чотирирічного курсу підготовки бакалавра з комунікації (Почесні грамоти), Школа пропонує три основних та кількох концентрації в спеціалізованих областях. Вони включають:

  • Фільм: пропонує дві концентрації в анімації та медіа мистецтвах, кіно та телебаченні.
  • Журналістика: пропонує три концентрації в китайській журналістиці, комунікації з даними та засобами масової інформації та міжнародну журналістику.
  • Зв'язки з громадськістю та реклама: пропонує три концентрації в рекламі та брендінгу, організаційні комунікації та зв'язки з громадськістю.

Школа також проводить самостійні програми бакалавра та вищих дипломних програм. На аспірантурі набір варіантів включає викладання магістерських програм в області комунікації, кіно, телебачення та цифрових медіа, виробництва фільмів, телебачення та нових медіа, міжнародних журналістичних досліджень, медіа-менеджменту. Існують також аспіранти програми (MPhil та Ph.D).

Школа створила ряд науково-дослідних інститутів та центрів з метою підвищення досконалості у низці сфокусованих областей та розробок міждисциплінарних досліджень.

97877_97848_AO8K5684.JPG

Розташований у спеціально побудованому корпусі, школа має ефективний розподіл навчальних ресурсів, а також доступ до новітнього обладнання. AI Media Research Laboratory та VR

Школа підтримує тісні зв'язки з медіа та творчими галузями Гонконгу. З огляду на її тривалу історію та вплив, не дивно, що багато з найвищих посад у цих галузях займають його випускники з видатними досягненнями. Ці відносини не тільки встановили міцну репутацію для школи, але також пропонували можливості спілкування для випускників та виступали як джерело знань для поточних студентів.

Форум, який включає видатних кінорежисерів, сценаристів та творчих директорів, які закінчили школу, 1-й Всеукраїнський кінопремія, семінар-лауреат Пулітцерівської премії та різні майстер-класи та науково-дослідні семінари, є прикладами заходів, організованих Школою для сприяння відносини з академічними колами та галузями, в яких його студенти працюватимуть у майбутньому.

97876_97849_DSC_0302bufaaward.JPG

Бачення та місія

Відповідно до філософії "загальної освіти людини" Університету, місія Школи комунікації полягає в тому, щоб забезпечити інноваційний підхід до своєї сфери та побудувати єдність, лідерство та зростання, щоб краще обслуговувати своїх студентів та громади. У цю епоху інформації та комунікації сильна програма комунікації означає інститут сучасного значення. Студент, який живе у ХХІ столітті, повинен мати розуміння багатьох аспектів спілкування, усвідомлення процесу спілкування та добре розвинутих навичок як комунікатора. Крім того, така програма виховує критичний розум і стимулює творчий дух. Забезпечуючи досконалість в галузі викладання, досліджень та послуг, факультет намагається зробити школу місцем безперервного інтелектуального просвітництва та професійного просування.

97879_97850_AO8K5497.JPG

Відповідно до відданості Університету Баптистського університету в освітніх заходах найвищої якості Школа зв'язку має такі цілі:

Заява про бачення

Ми прагнемо стати комунікаційною школою вибору в Азії, шанованою за кращу адаптаційність, творчість, інновації та етичну практику, для навчання майбутніх лідерів та професіоналів у спілкуванні, для створення корисних знань про спілкування та для обслуговування суспільства шляхом спілкування.

97875_97851_L3JOURNAL_COVER_2835BNNstudiostuwork.jpg

Опис місії

Ми прагнемо реалізувати наше бачення завдяки цілісній освіті, інноваційним дослідженням та активному обслуговуванню для Гонконгу, великого Китаю та світової спільноти.

"Правда є чеснота" - це наш девіз. Ми вважаємо, що до істини слід підходити шляхом вільного, відповідального, ефективного та збалансованого спілкування точних фактів, різноманітних поглядів та творчих праць. Щоб постійно підходити та підтримувати правду, ми прагнемо:

  • Заохочувати видатних та соціально відповідальних лідерів громади, практикуючих та науковців шляхом якісного навчання та навчання
  • Заохочувати знання в різних сферах спілкування завдяки щасливим, творчим і професійним результатам
  • Передбачати та обслуговувати мінливі потреби місцевих, регіональних та глобальних громад

Ця школа пропонує ступінь бакалавра комунікації (почесні програми).

97878_97852_Keystonedolbyhkbu_20181029_COMD2.jpg

Розташування

  • Hong Kong

    5 Hereford Road, Kowloon Tong, , Hong Kong

Запитання