Howest University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

Введення

Howest University of Applied Sciences – це підприємницька установа, відома своїм інноваційним та міждисциплінарним підходом до освіти та досліджень, а також тісною співпрацею з промисловістю, бізнесом та сектором соціального прибутку. Howest відомий своїми технологічними, дизайнерськими та мистецькими програмами, такими як цифрове мистецтво та розваги, кібербезпека, цифровий дизайн і розробка та програми промислового дизайну продуктів у Бельгії та за її межами.

Howest та його програма DAE зайняли перше місце в номінації The Rookies Award як найкраща школа дизайну та розробки ігор у світі у 2017 та 2018, 2021 роках. Крім того, згідно з The Princeton Review® , Howest University of Applied Sciences є однією з найкращих шкіл бакалаврату для вивчення ігрового дизайну. Крім того, програма бакалавра промислового дизайну продукції була визнана другою найкращою школою дизайну у світі за версією The Rookie Award 2023.

Виїзні завдання, навчання на робочому місці та стажування є ключовими компонентами кожної програми. Саме так ми задовольняємо мінливі потреби сучасного суспільства та озброюємо наших студентів навичками, які підходять для майбутнього. Протягом багатьох років Howest створив солідну репутацію лідера прикладних наукових досліджень, послуг і освіти.

Ми пишаємося нашим партнерством з університетами та лідерами галузі в Бельгії, по всій Європі та в усьому світі. Наші студенти та співробітники мають багато можливостей вийти на міжнародний рівень і отримати міжнародний досвід завдяки нашим широким міжнародним мережам, стипендіям і програмам обміну. Коротше кажучи, Howest — це школа, де студенти отримують перспективну підготовку з гарантованою безпекою роботи, насолоджуючись процесом навчання та життям у серці Європи .

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

  • Bruges

    Rijselstraat 5, 8000, Bruges

  • Kortrijk

    Kortrijk, Бельгія

    Запитання