Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences

Введення

Гумак в горішці

Humak – це національний університет прикладних наук, який діє практично скрізь у Фінляндії. Гумак має 2400 студентів та близько 160 експертів на різних посадах. Лише за 25 років Гумак випустив 5400 спеціалістів у своїй галузі. Основою нашої стратегії є посилення досвіду в наших галузях за допомогою навчання, науково-дослідної діяльності та послуг. Наші офіси розташовані в столичному регіоні Гельсінкі (Гельсінкі, Кауніайнен і Нурміярві), Ювяскюля, Куопіо, Тампере та Турку. Завдяки нашому широкому онлайн-тренінгу ми пропонуємо провідне навчання на практиці по всій Фінляндії та за кордоном.

Ми є найбільшою освітою та організацією, що займається науково-дослідною науковою діяльністю в наших областях у Фінляндії. Наші сильні сторони - це робота з молоддю та громада; Робота з організацією, робочі спільноти та інтеграція; Інтерпретація та мовна доступність, управління культурою та транспортування .

Humak належить Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu Oy. У нас 2400 студентів і близько 160 професіоналів, які працюють з нами.

Brooke Cagle / Unsplash

Sponsored by Google Chromebooks

Гумак - громада, яка ділиться своїми знаннями

Основою стратегії Humak є формування компетентності. Це означає зміцнення навичок, за допомогою яких ми можемо створювати соціальний вплив.

Місія Гумака не змінилася десятиліттями. Напрямки, які стали основою для нашого заснування, досі складають ядро нашої діяльності. Їх застосування в нових робочих середовищах також розширило нашу сферу застосування. Зараз ми беремо участь у створенні абсолютно нових робочих середовищ.

Зосередження на нових галузях промисловості та новому середовищі зміцнило та розширило наш досвід і розширило наш ринок. Ми більше не залежимо від традиційних галузей.

Ми хочемо створювати ноу-хау разом з іншими. Ми хочемо об’єднатися з партнерами, які так само зацікавлені в розвитку досвіду. Ми хочемо бути залученими до різноманітних професійних спільнот, вносячи так звану відсутню частину, необхідну для вирішення різноманітних суспільних проблем.

Стратегія 2030 – Гумак у мінливому світі

Ми живемо в час, коли з’являються нові професії, а способи роботи стають все більш мережевими та підприємницькими. Ми передбачаємо зміни у трудовому житті, активно шукаючи відповіді на потреби суспільства.

Люди знаходяться в центрі цих змін. Ми посилюємо інклюзивність, беручи до уваги рівність і цифрові громадянські права. Інтернаціоналізація, розуміння різних культур і здатність вирішувати глобальні проблеми є ключовими для сьогодення і майбутнього Гумака.

Humak надає своїм студентам освіту, за допомогою якої вони розвиваються в конструктивно критичних професіоналів. Як робоче місце, ми пропонуємо нашим співробітникам унікальну та значущу роботу з можливостями розвитку. Для наших партнерів ми є надійним партнером для розвитку компетенції та галузей.

Місія Гумака

Місія Humak – разом зі студентами, співробітниками та партнерами побудувати більш гуманний світ, який відповідає потребам окремої людини та громад.

Ми готуємо професіоналів, які сміливо захищають людей, людство та громадянські права. Експертиза, яку ми створюємо, збільшує спільноту, доступність і добробут, забезпечуючи сталий спосіб життя нинішнім і майбутнім поколінням.

Наші цінності

  • Стале оновлення та сміливі інновації
  • Успіхів разом з нашими студентами та партнерами
  • Ми заохочуємо та надихаємо

Розташування

  • Helsinki

    Ilkantie,4, 00400, Helsinki

Запитання