Husson University

Husson University

Husson University

Введення

У Husson University це все про вас. Ви не будете втрачені в натовпі. Ви будете вчитися у професорів, які піклуються про вас. Ви будете вчитися на практиці, отримуючи ступінь та навички, які підготують вас до нагородження, успішної кар'єри. Найкраще, репутація Гуссона за першокласну освіту та доступність, означає, що ви будете робити розумні інвестиції. Husson University ... наша місія - це ваш успіх.

З 1898 р. Гуссон навчає лідерів штату Мен. Спочатку готуючи студентів до комерції, викладання та телеграфії, Гуссон досяг повноліття у 1953 році, коли держава ухвалила законодавство, яке дозволило Гуссону надавати дипломи бакалавра наук. У шістдесятих роках Хуссон придбав молочну ферму, прибрав її та побудував прекрасний кампус. У 1981 році коледж заснував Бакалаврську школу медсестер Гуссонського коледжу/Медичного центру Східного штату Мен. Сьогодні Гуссон пропонує численні ступені бакалавра та безліч інноваційних програм підвищення кваліфікації та різноманітний вибір основних науково -гуманітарних курсів. 11 жовтня 2008 року Гуссон став університетом, але він продовжує зберігати відчуття малого коледжу.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Husson Area

    Husson Area, США

Запитання