HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

Введення

HZ University of Applied Sciences розташований на південному заході Нідерландів. З населенням близько 4800 національних та іноземних студентів ми є невеликим університетом з індивідуальним підходом. HZ пропонує високоякісні навчальні програми. З 2011 року – тобто протягом останніх одинадцяти років – HZ входить до трійки кращих багатопрофільних університетів прикладних наук Нідерландів.

Як університет прикладних наук, ми зосереджуємось на практичній освіті та можливостях дослідження. Наша тісна співпраця зі світом бізнесу, різними дослідницькими центрами та нашою глобальною мережею університетів-партнерів має першорядне значення.

Про нас

У HZ навчається близько 4800 студентів, розподілених на чотири роки навчання та близько 25 програм бакалавра, вісім з яких викладаються англійською мовою. Близько 500 студентів приїжджають з-за меж Нідерландів, тому у нас є чудове поєднання голландських та іноземних студентів. Легка математика підкаже, що з такими числами класи будуть невеликими.

Де студенти мають значення

Вчителі та співробітники роблять великий акцент на індивідуальному тренінгу. Ваш навчальний тренер допоможе вам вибрати курси та вивчити ваші кар'єрні можливості. Попросіть будь-якого іноземного студента, і вони скажуть вам, що лектори та викладачі готові допомогти вам у разі потреби. HZ також має заклади та індивідуальні послуги для студентів з обмеженими можливостями чи хронічними захворюваннями.

Наша професійна експертиза

Як університет прикладних наук, ми позиціонуємо себе як експертів у галузі води, енергетики та життєздатності. Наші програми повністю відповідають цим наконечникам списів.

На вершині

Щороку «Keuzegids Hoger Onderwijs» (Керівництво з вищої освіти) проводить дослідження вищої освіти в Нідерландах. З 2011 року посібник входить до 3-х кращих міждисциплінарних голландських університетів прикладних наук. Якість і доступність наших викладачів і невеликих студентських груп є одним з переваг HZ. Але також класні кімнати, робочі місця та комп’ютерні засоби були оцінені як відмінні.

Якість та акредитація

HZ в топ-3

Нідерланди стабільно входять до числа найкращих систем освіти у світі. Щороку «Keuzegids Hoger Onderwijs» (Керівництво з вищої освіти) проводить опитування про вищу освіту в Нідерландах. З 2011 року HZ входить до трійки мультидисциплінарних університетів прикладних наук.

Акредитація

HZ - державний університет прикладних наук (HBO). Для отримання державного фінансування в Нідерландах інститути повинні постійно відповідати ряду вимог до якості. Якість відділів та програм регулярно оцінюється визнаними VBI (Виїзними організаціями з оцінки) Міністерства освіти, культури та науки.

Програми бакалавра, включаючи англомовні програми, які викладаються в HZ, акредитовані NVAO (Нідерландсько-Фламандська акредитаційна організація) на основі міжнародних угод.

Опис місії

Ми - це інститут знань зі світовою орієнтацією, який має конкретну спрямованість у сфері довговічності та води, безпеки, інновацій та корпоративних знань.

Різні цільові групи можуть оволодіти обраними ними компетенціями за допомогою спеціального навчання, щоб зробити кар'єру протягом усього життя в багатокультурному та багатоформному суспільстві. Ми хочемо бути партнером компаній, інститутів та органів влади, щоб піклуватися про всі їхні потреби в знаннях та інноваціях. Тому ми зосереджуємось на ряді лідерів, що робить нас привабливими для ринку, який виходить за межі регіональних і навіть національних кордонів. Ці вістря — довговічність і вода, безпека та інновації та підприємництво. Це також знову підкреслюється наявністю лекторів у цих конкретних областях.

Кожна людина вважає

Місія також постійно вбудована в набір "цінностей", що забезпечує напрямок думок і дій. Нашими основними цінностями є якість, особистий розвиток, взаємоповага та професійна орієнтація. Різні місця та документи HZ також підкреслюють необхідну увагу до етнічних питань та питань інтерпретації, як загалом, так і в професійних ситуаціях. Ми хочемо бути спільнотою, де кожна людина має значення і де кожна людина розглядається як особистість, де спільна робота займає перше місце у списку пріоритетів і де існує поважна повага до можливостей розвитку всіх залучених.

Розташування

 • Vlissingen

  Edisonweg 4, 4382 NW, Vlissingen

  • Middelburg

   Het Groene Woud 1-3, 4331 NB, Middelburg

   • Velp

    Larensteinselaan, 26-A, 6882 CT, Velp

    Запитання