Keystone logo
Illinois Institute of Technology Інформаційні технології та менеджмент (BAC)/Комунікації: журналістика технологій та бізнесу (BS)
Illinois Institute of Technology

Інформаційні технології та менеджмент (BAC)/Комунікації: журналістика технологій та бізнесу (BS)

Chicago, США

126 Hours

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

На кампусі

* за 18 кредитних годин на 2022–2023 навчальний рік I $29 628 для Mies Campus

Введення

Отримайте ступінь бакалавра як з управління інформаційними технологіями, так і з комунікації: технологічна журналістика та бізнес за цією новою програмою подвійного диплому.

Нещодавно запущений подвійний ступінь «Управління інформаційними технологіями» (BAC)/Комунікації: Журналістика технологій та бізнесу (BS) допомагає студентам відточити досвід у двох взаємодоповнюючих галузях навчання, що веде до розширення кар’єрних можливостей. Випускники цієї програми матимуть як сильні знання інформаційних технологій, так і навички, необхідні для ефективної передачі цих знань.

Курсова робота з інформаційних технологій та менеджменту допомагає студентам розширити своє розуміння нових і нових інформаційних технологій, застосування та інтеграції цих технологій, а також адміністративної практики, яка використовується для ефективного управління цими технологіями. Навчальна програма «Комунікації: технологічна та бізнес-журналістика», тим часом, допомагає студентам вдосконалювати свої комунікаційні навички, а також робить акцент на журналістиці технологій та бізнесу.

Спеціалізації в галузі інформаційних технологій та управління включають:

  • Управління даними
  • ІТ-підприємництво та менеджмент
  • Мережі та комунікації
  • Розробка програмного забезпечення
  • Системне адміністрування
  • Безпека систем

Огляд програми

Отримайте практичний практичний досвід роботи з новими та новими інформаційними технологіями, а також розвивайте навички письма та редагування, необхідні для того, щоб виділитися як експерт у галузі технологій.

Зручності

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання