IMM Graduate School of Marketing

IMM Graduate School of Marketing

IMM Graduate School of Marketing

Введення

Про IMM Вищої школи маркетингу

Маркетинг має основне значення для успіху будь-якого бізнесу, будь то великі чи малі, і IMM GSM відіграє важливу роль у сприянні важливість маркетингу не тільки в якості кар'єри, але і як спосіб орієнтуватися бізнесу.

Місія

Місія IMM Вищої школи маркетингу (IMM GSM) є постійно дарувати відповідні і якість маркетингових навичок, знань і компетенцій для своїх учнів, створюючи тим самим професійно кваліфікованих і добре обладнані маркетологи, які повністю кваліфікованих і здатних ефективно практикувати в бізнес-середовища. Таким чином, випускники IMM GSM буде сприяти загальному розвитку звуку і визнані в усьому світі економіки.

Зір

IMM GSM прагне бути дистанційного навчання постачальник вибору і Центр передового досвіду в області маркетингу та маркетингових пов'язаних дисциплін у південній частині Африки. У наших зусиллях, щоб стати точка дотику для маркетингових знань та інформації, IMM GSM буде продовжувати надавати всі зацікавлені сторони з чудовою та професійне обслуговування клієнтів і предмета вищого навчального цілісності.

Розташування

  • Johannesburg

    Atlas Studios 33 Frost Avenue Cnr Owl St Braamfontein Werf (Bordering Milpark), , Johannesburg

    Запитання