Imperia Institute of Technology

Imperia Institute of Technology

Imperia Institute of Technology

Введення

Привітальне повідомлення керівника / директора

Ласкаво просимо до Imperia Institute of Technology та вітаємо з прийняттям правильного вибору приєднатися до нас. IMPERIA виділяється як спеціалізована установа, яка постійно потребує будівництво

Малайзія, одна з небагатьох у світі, перемагає вперед, щоб стати індустріалізованою нацією. Безсумнівно, побудована екологія та промисловість, що розвиваються, є важливими інструментами, як рушійні сили, які сприяють реалізації цього прагнення. Що потребує наша країна - це робоча сила, яка добре підготовлена ​​у сучасному будівництві та майновому середовищі, а випускники, які добре досвідчені та які можуть ефективно сприяти.

IMPERIA прагне зберегти нашу позицію як бажану установу, що сприяє навчанню особистості та розвитку випускників, які готові до кар'єрного росту. На сьогодні проведені курси пройшли масштабні дослідження, щоб визначити його відповідність потребам галузі. Експозиція, отримана від університетів-партнерів та запрошених доповідачів, а також Навчальний тур на борту Програми, перетворить студентів на глобальних студентів, компетентних на рівних з міжнародними колегами.

Окрім цього, ми пишаємося тим зусиллями, які ми маємо на місці, щоб підготувати вас до того, щоб бути готовим до кар'єри з самого початку. В ІМПЕРІА також впроваджено робоче навчання, яке ви чули, аріель (академічний, посилений, промисловість, експозиція та навчання), VALUE (вартість життя, коефіцієнт корисної дії та освіта) та SCOPE (короткий курс для професійного вдосконалення). Комітети були сформовані та уповноважені створювати та організовувати задіяні заняття, які б формували та розвивали спеціалістів Built Environment при IMPERIA. Їх діяльність буде зосереджена на забезпеченні контактів з реальним робочим світом і розвитком ваших навичок, щоб задовольнити їх очікування.

У IMPERIA студенти пройдуть збалансоване життя і не обмежуються лише діяльністю лише в класі. Додаткова або спільна робота додатків до навчальної програми діяльності коледжу. Представницький комітет для студентів (SRC) надавав учням інші види активного відпочинку. НДР сприяють розвитку спільних навчальних можливостей та заохочення участі студентів у всіх аспектах життя кампуса. Навчальні та позакласні заняття функціонують разом, щоб забезпечити повний досвід студентів. Важливо, щоб в студентському освітньому житті існувало здоровий баланс. Ми також прагнемо заохочувати соціальну відповідальність через ці заходи та заохочувати корисні та цілеспрямовані громадські послуги.

Отже, ще раз, я повинен сказати, що вітаю вас з прийняттям правильного вибору та ласкаво просимо до Imperia Institute of Technology .

Г-жа РОЗИЛАХ ТАЛІБ

(Магістратура управління будівельним контрактом (UTM)
Бакалавр наук (Hons) Обстеження кількості (UTM)
(Зареєстрований випускник QS (MP03738) Член вищої освіти BQSM (G11239) Королівського інституту геодезистів Малайзії,
(RISM)

ГОЛОВНИЙ ВИКОНАВЧИК / ПРИНЦИП

Розташування

  • Putrajaya

    Menara Summit, Usj 1, 47600 Subang Jaya, , Putrajaya

Запитання