Independent College

Independent College

Independent College

Спеціальна пропозиція запуску!!

Як спеціальну пропозицію запуску, ми знімаємо 400 євро з усіх наших вступних зборів за наш перший прийом у лютому 2023 року.

Особливості кампусу

Наше розташування

Головний кампус Незалежних коледжів розташований за адресою The Steelworks, Foley Street, Dublin 1. The Steelworks — це вражаюча п’ятиповерхова будівля з 40 класними кімнатами та атріумом з вікнами від підлоги до стелі, рестораном на даху та відкритою терасою, бібліотекою, комп’ютерними засобами з видом на приватну ландшафтну забудову. і приголомшливий вид на місто.

Комплекс Steelworks розташований у центрі міста між вулицями Талбот та вулицями Ам’єн, неподалік від IFSC. Кампус розташований приблизно за 600 метрів від головного торгового району Henry St & O'Connell St і чудово обслуговується для транспорту з легким доступом до поїздів, трамвайної лінії Луас та міських та регіональних автобусних терміналів.

Жити тут

У Дубліні є широкий вибір квартир, ліжок, житла, гостьових будинків та гуртожитків, де студенти облаштовуються щороку. У тисячах традиційних і сучасних пабів, ресторанів і клубів є чим зайнятися та побачити. У місті є більш ніж справедлива частка музеїв, галерей та історичних будівель.

Спорт

Кроук-парк знаходиться на північ від річки і є домом для національних видів спорту Ірландії: метання та гельського футболу. З місткістю 82 300 глядачів це третій за величиною стадіон у Європі. У регбі грають на приголомшливому новому стадіоні Aviva на Саутсайді, а по всьому місту є сотні футбольних, регбі, гальського футболу, метання, тенісу, плавання та інших клубів.

Мистецтво

Дублін має всесвітньо відому літературну історію, створивши багато видатних літературних діячів, зокрема лауреатів Нобелівської премії Вільяма Батлера Йейтса, Джорджа Бернарда Шоу та Семюеля Беккета. Серед інших впливових письменників і драматургів – Оскар Уайльд, Джонатан Свіфт і Брем Стокер. У липні 2010 року Дублін був названий ЮНЕСКО містом літератури, Единбург, Мельбурн і Айова-Сіті з постійним титулом. У центрі міста є кілька театрів, і найвідоміші включають Gaiety, Abbey, Olympia, Gate та Grand Canal.

Розваги

Дублін має захоплююче нічне життя і, як вважають, є одним із наймолодших міст Європи, за оцінками, 50% громадян молодше 25 років. У центрі міста є багато пабів, зокрема в районі Сент-Стефанс-Грін та Графтон-стріт, особливо Харкорт-стріт, Камден-стріт, Вексфорд-стріт і Лісон-стріт, де є найпопулярніші нічні клуби та паби. Найвідомішим районом нічного життя є Темпл-Бар на південь від річки Ліффі. Жива музика популярно грає на вулицях і на місцях по всьому Дубліну загалом.

Студентські служби

Independent College DublinПозитивне, енергійне середовище, глибоко віддані викладачі та співробітники, а також потужна мережа систем підтримки роблять його ідеальним місцем для того, щоб знайти свою нішу – академічно, соціально та професійно.

Академічний вступ

Перше відвідування коледжу може бути цікавою перспективою. Проте багато хто вважає, що перспектива переходу з навчального закладу другого рівня на третій рівень може бути складним досвідом. У Independent College Dublin ми хочемо, щоб цей перехід був максимально безболісним. З цієї причини ми організовуємо вступ студентів перед початком кожної програми бакалаврату. Це дає можливість всім студентам зустрітися з деканом коледжу, керівником факультету, менеджером з питань навчання та кар’єри та їхніми однокурсниками.

Академічна підтримка

Кожна академічна програма має спеціального співробітника, який займається будь-якими академічними проблемами, з якими можуть зіткнутися студенти. Адміністративний персонал факультету працює з 9:30 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.

Поради щодо кар'єри

Independent College Dublin усвідомлює проблеми, з якими постійно стикаються студенти. Гарне резюме є життєво важливим при подачі заявки на роботу. Також дуже важливо підготуватися до співбесіди. Наш менеджер із навчання та кар’єри допоможе студентам останніх курсів написати своє резюме та надасть рекомендації та поради щодо підготовки до співбесіди.

Обчислювальні послуги

Доступ до таких служб, як Moodle, онлайн-ресурсів і журналів, бездротового доступу до Інтернету та онлайн-сховища надається на безкоштовній основі всім зареєстрованим студентам.

Студентське та студентське життя

Незалежно від того, чи шукаєте ви спорт і фітнес, студентські організації, місцеве нічне життя чи студентські розваги, Independent College Dublin пропонує вам чудові ресурси та доступ до найкращих зручностей. У центрі міста Independent College Dublin поруч із нами є безліч зручностей.

Студентські знижки

Використовуйте свою студентську картку Independent College Dublin , щоб скористатися цими ексклюзивними знижками:

 • Energie Fitness, Clarendon Street
 • Tower Records – 10%
 • Книги Hughes & Hughes – 10%
 • Ферма, Доусон-стріт - 10%
 • KC Peaches, вулиця Нассау – 10% та схема картки лояльності
 • Кафе Sol, Доусон-стріт - 15% та схема картки лояльності
 • Hickey's Pharmacy – знижка 15% на рецепти та 10% на інші товари
 • Доктор, Саффолк-стріт – знижка 10 євро на консультацію

Студентський добробут

Ми надаємо консультації та підтримку всім студентам коледжу. Незалежно від того, чи турбує це питання іспитів, призначення, проживання чи фінансів, спеціаліст зі студентської служби готовий допомогти з вашими проблемами. Однак, якщо вам потрібна додаткова допомога і ви бажаєте поговорити з радником коледжу, вам нададуть направлення.

Ця послуга безкоштовна і повністю конфіденційна.

Служба міжнародних студентів

Спеціальні послуги доступні для іноземних студентів перед поїздкою до Ірландії та після вступу, щоб допомогти їм у переїзді до Ірландії.

  Розташування

  • Dublin

   The Steelworks, Foley Street, D01 X997, Dublin

   Запитання