Inha University

Inha University

Inha University

Введення

Створений у 1954 р. За допомогою корейських іммігрантів на Гаваях, Inha University створив високоталановитих випускників, які внесли свій внесок у розвиток та модернізацію Кореї за останні півстоліття. Inha University продовжує свої освітні та дослідницькі дії - два найважливіші обов’язки університету. Дивлячись у майбутнє, Інга зараз зосереджує всі свої зусилля, щоб стати університетом світового класу, продовжуючи сприяти розвитку місцевої громади.

Інтердисциплінарні дослідження стали новою тенденцією в наші дні. У цю епоху швидких і революційних змін університети стикаються з багатьма проблемами та можливостями. Inha прагне вирішити ці проблеми і спрямована на сприяння творчості та інноваціям завтрашніх лідерів. Інга буде продовжувати підтримувати прозорість управління, сприяти науковим дослідженням та забезпечувати досконалість в освіті.

Основні ідеали та освітні цілі

Ідеали Інги:

Розвиток характеру, пошук істини та служіння суспільству

Заснований в 1954 році для здійснення найдорожчого бажання розширити можливості та забезпечити процвітання нації, Inha University виступає за Ідеали побудови характерів студентів, пошуку істини та служіння суспільству з метою втілення основних принципів творчості, працьовитості, та обслуговування.

Девіз школи «Правда» вказує на те, що ми як дослідницький університет намагаємось зробити внесок у покращення нації, а також усього людського суспільства, розпочати великі починання у світ та досягти академічних досягнень у пошуках істини завдяки постійній освіті та навчання. На основі вищевказаних ідеалів ми прагнемо досягти наступних цілей, щоб набути характеру у наших учнів, розвивати здорові ідеї та досягти нашої освітньої мети - виховання талановитих особистостей, які сприятимуть розвитку нації та людського суспільства шляхом глибокого вивчення теорій та їх застосування в реальності.

Виховувати талановитих людей, які сприяють покращенню людства на основі етичної поведінки та критичного судження.

Ми прагнемо вирощувати цих кваліфікованих лідерів, пропонуючи різноманітну загальноосвітню програму, яка забезпечить наших студентів знаннями, мораллю та поглиблюючими міждисциплінарними науковими знаннями та технологіями.

Виховувати талановитих людей, які володіють творчістю та здатністю відповідати на виклики, розуміючи світові тенденції, одночасно переслідуючи практичні знання та правду.

Ми прагнемо розвивати практичну галузь науки, щоб зайняти визначну посаду в науковому та міжнародному масштабі.

Виховувати талановитих людей, які володіють навичками керувати нацією та добиватися процвітання для свого народу.

Оскільки ми знаходимось в Інчхонському мегаполісі, який розташований на географічній осі Північно-Східної Азії, ми маємо потенціал керувати майбутнім нашої нації та брати на себе роль ключового джерела вищої освіти в цьому районі.

Для реалізації згаданих вище навчальних ідеалів школи всі коледжі визначили академічні цілі та напрямки. Кафедри та спеціальності кожного коледжу також встановлюють власні освітні цілі у зв'язку з цілями своїх коледжів, щоб структурувати, систематизувати та реалізувати освітні ідеали, цілі та цілі школи в реальному світі.

Inha University прищеплює та виховує у своїх випускників Inha University свій потенціал, креативність, навчання протягом усього життя та почуття соціальної відповідальності.

Розташування

  • Incheon

    100 Inha-ro, Michuhol-gu, 22212, Incheon

    Запитання